3,8 rating
Преимущества
 • Відмінний сайт для любителів кінних перегонів та собачих перегонів;
 • Велика географія змагань;
 • Прямі відео-трансляції з іподромів усього світу;
 • Різні акції та бонуси для гравців;
 • Наявність докладного розділу статистики;
 • Простий та зручний сайт.
Недостатки
 • Низькі коефіцієнти;
 • Часто низькі максимуми на ставки;
 • Відсутність пропозицій «Live»-ставок;
 • Не всі розділи сайту якісно перекладені російською мовою.
 • Обмеження максимумів успішним гравцям;

Racebets букмекерська контора спеціально розроблена для шанувальників перегонів, що досить цікаво. Букмекер розпочав свою діяльність у 2005 році і швидко став лідером ринку у своїй країні – Німеччині.

Взаємовигідне партнерство з German Racing зробило букмекера основним акціонером і стало гарантом того, що фінанси Racebets вкладатимуться у розвиток спорту. Букмекерська компанія Racebets «переїхала» на Мальту у 2010 році, а у 2012 році офіси Racebets відкрилися на британському та ірландському ринках спортивних ставок.

Завдяки Racebets букмекерській конторі поціновувачам азарту легко ознайомитися з подіями світу перегонів (представлено 40 країн); загалом тут є багато цікавого для любителів стрибків. Насправді азартним гравцям пропонується понад 250 000 тематичних подій, на які можна робити ставки щороку.

В той час, як стрибки є основним напрямком, собачі біги (хорті) також доступні гравцям Racebets букмекерської контори. Враження від ігрового процесу також посилюють привабливі бонуси Racebets.

Спортивні ставки

Як нішевий сайт, спеціально адаптований для стрибків (а також що інвестує непогані кошти в біги хортів), Racebets букмекерська контора відома як важливий (основний) портал для гравців зі згаданими уподобаннями.

Букмекер пропонує набагато більше цікавих та вигідних ставок у плані стрибків, ніж інші онлайн-букмекер. Тішить і гарний стартовий бонус від Racebets, який допоможе гравцеві адаптуватися. Добре розвинена політика партнерства допомагає підвищити капітал бренду та знайти однодумців для всебічного розвитку.

Користувачі букмекерської контори Racebets також мають відмінний доступ до даних та статистики, необхідної для найбільш інформованих та продуктивних ставок.

Порівняльні характеристики букмекерських контор наочно демонструють, що Racebets — це 50-й за популярністю мобільний сайт серед сайтів усіх букмекерських контор, що простежується за кількістю трафіку, що використовується. Мобільна версія, що повністю зберігає особливості сайту, особливо зручна для динамічних гравців.

Бонусна програма

Відсотковий вітальний бонус Racebets — чудовий спосіб бути прийнятим до спільноти активних уболівальників та спостерігачів за кінськими стрибками.

Кваліфікаційна ставка, яку гравцеві потрібно обов’язково зробити, становить £10, і як тільки згадана умова буде виконана, гемблер отримає 100% своїх коштів назад.

Все вірно: для розширення цільової аудиторії залучення клієнтської бази букмекер презентує новоявленим клієнтам 100% бонус на перший депозит.

Щоб претендувати на вітальний бонус, необхідно відзначити одну важливу річ щодо того, як гроші мають бути зараховані на ігровий рахунок в Racebets. Транзакцію неможливо зробити за допомогою банківської кредитної або дебетової картки, а також з використанням карток миттєвого поповнення Paysafe; платіжних систем Skrill чи Neteller. Крім того, обов’язкова ставка повинна мати шанси не менше ніж 1,5.

Як отримати доступ до вітального бонусу? Гравцю необхідно відкрити обліковий запис у системі букмекерської контори Racebets та внести депозит за допомогою відповідних способів оплати. Потім гемблер повинен ввести бонусний код «WELCOME», зайшовши до спеціального розділу бонусів. Тимчасові рамки дуже зручні і дозволяють комфортно відігратися. Гемблера має 45 днів з моменту введення бонусного коду та розміщення початкової ставки, щоб скористатися вітальною пропозицією.

Варто пам’ятати: перш, ніж гравець зможе зняти свій виграш, йому необхідно виконати умови вейджера — х5.

Практика гри та відгуки постійних клієнтів букмекерської контори Racebets показують — після того, як гемблер витратить свій вітальний бонус, йому стає доступним цілий ряд інших вигідних заохочень на спортивні ставки.

Обслуговування клієнтів

Якщо розпочати розмову про техпідтримку, то тут на клієнтів очікують погані новини: на відміну від великих букмекерських контор, тут немає цілодобового обслуговування. Хороша новина також є: є багато способів зв’язатися з представниками саппорта, і послуги, що пропонуються, досить якісний.

У період з 9:00 до 18:00 за європейським часом (з 8:00 до 17: у Великій Британії) клієнти зможуть поговорити з командою представників саппорта, які обслуговують клієнтів в онлайн-чаті або по телефону, щоб вирішити будь-які запитання та отримати необхідну допомогу. Геймер пропонується максимально використовувати послуги сапорта. Якщо гравець виявить тимчасові труднощі в роботі онлайн-чату, не варто боятися: на всі запити електронною поштою працівники саппорта зазвичай відповідають та розбирають заявки протягом 24 годин.

Доступні види спорту:

Якщо цінитель азарту не любить бігу коней чи гончаків, це Racebets навряд чи стане його улюбленим майданчиком для ставок.

На сайті Racebets букмекерської контори є лише два типи розваг: стрибки та хорти. Це справді нішева букмекерська контора.

Те, що букмекеру не вистачає різноманітності, він сповна компенсує глибиною, яку вони надають у виді спорту, на якому Racebets зосереджує увагу. Враховуючи даний факт, специфіка пропонованого продукту ідеально підходить для тих, хто розумно інвестує свої фінанси в ставки на стрибки коней та бігу хортів.

З огляду на те, що букмекер підтримує партнерські відносини з головними організаторами перегонів у Великій Британії та Німеччині, це гарантує, що букмекерська контора точно знаходиться в курсі всіх перипетій «перегонового» світу.

Методи депозиту

Окрім банківських переказів, існує безліч безпечних способів поповнення та виведення коштів з рахунків букмекерської контори Racebets. У списку підтримуваних платіжних систем — банківські картки Visa і MasterCard, але в розпорядженні гемблера також є ряд інших методів оплати — таких, як PayPal, Skrill і Neteller. Гравець також може використовувати картку передоплати Paysafe.

Розміри мінімального депозиту залежать від способу сплати: від 1 фунта стерлінгів (Skrill) до 20 фунтів стерлінгів (PayPal). З усіх способів оплати, доступних британському споживачеві, лише для шанувальників карток миттєвого поповнення Paysafe встановлено межу депозиту, що дорівнює 1000 фунтів стерлінгів.

Щодо зняття коштів, якщо гроші на рахунку гравця не є бонусними (у процесі відіграшу), (можете зняти частину або все, що є на балансі).

Процедура стає трохи складнішою, коли гравець використовує одночасно кілька способів оплати — новачкові рекомендується визначитися і вибрати для отримання виплат систему, аналогічну до тієї, з якою здійснювалося введення. Як правило, середній період очікування виплати виграшів становить 72 години.

Прихильникам початківців ставок слід враховувати — за певні варіанти депозиту стягується комісія. Якщо виведення коштів становить менше 5 фунтів стерлінгів, з гравця стягуватиметься плата у розмірі 1,50 фунтів стерлінгів – щоб компенсувати витрати на обробку банківської транзакції. За четверте або більше зняття коштів протягом 30 днів стягується плата за обробку у розмірі 50 пенсів та плата у розмірі 15 фунтів стерлінгів за будь-які банківські перекази, що не входять до системи SEPA.

Безпека та надійність

Багато шанувальників гемблінгу цікавить питання: реєструватися на сайті букмекерської контори Racebets — безпечно? БК Racebets може похвалитися шифруванням GlobalSign SSL, яке гарантує, що вся особиста інформація клієнта та інформація про платежі знаходяться у безпеці, поки гемблер із задоволенням ставить у Racebets букмекерську контору. Букмекер фактично має один із 2,5 мільйонів сертифікатів, виданих у всьому світі. Приємно також повідомити шанувальникам букмекера, що Racebets регулярно переглядає та перевіряє параметри безпеки, щоб створити надійне та прозоре ігрове середовище.

Коефіцієнти ставок

Геймер завжди переймається тим, чи має вибрана ним букмекерська контора найкращі шанси на події, що пропонуються для ставок? Для гравців, які роблять ставки на коней та собачі біги, даний ресурс – саме те, що потрібно. Є навіть спеціальна добірка гонок на Racebets, яка дає право всім британським користувачам на найкращі шанси.

На всіх гонках, що мають стікер з гарантією кращих шансів у Великій Британії, Ірландії та Об’єднаних Арабських Еміратах, гравець отримує фіксовану ціну на свою ставку, і якщо ціна SP (або початкова ціна) виявляється вищою, ніж оплачена, то гравець отримає більше. Це працює тільки для ставок на перегонах, тому поціновувачам азарту, які воліють здійснювати ставки в гоночні дні, надано гарантію кращих шансів. Однак варто пам’ятати, що ставки Ante-Post, Tote/Pools, Place Only та Match не мають права на таку гарантію.

Зручність користувача

Інтерфейс офіційного сайту букмекера безперечно не розчарує гостей. Оскільки він аналогічно структурований, як і у багатьох великих багатоцільових букмекерів, при адаптації до сайту не виникає проблем у навчанні.

Гравцю доступно все, що представлене на верхній навігаційній панелі: список гонщиків поточного дня, всі пропозиції для ставок, потоки і, звичайно, статистика, а також дані, які є відмінною рисою пропозицій букмекерської контори Racebets.

Великим плюсом є й те, що кнопка Довідка знаходиться вгорі сторінки, а не прихована в нижньому колонтитулі. Гемблер зможе легко отримати відповіді на всі питання.

Хоча у букмекера і немає окремих додатків для ставок, що скачуються, є мобільний сайт, який ви легко запустити на мобільному телефоні або планшеті.

Ставки у грі:

Оскільки для гоночних ставок не потрібні особливі варіанти, Racebets букмекерської контори мають лише пропозиції для тих, хто воліє робити ставки в останню хвилину. Геймер може протестувати варіанти Сьогодні та Ante-Post як тільки перейде на сайт Racebets, щоб оцінити можливості ігрового продукту. Залежно від ринку, що цінителі азарту обирають, доступно до 14 різних типів ставок.

Інші продукти

Як уже згадувалося в розділі про доступні спортивні змагання, меню у букмекера гранично просте: стрибки або хорти. Тут не існує ігор казино, «живого» покеру або інших розваг, які інші букмекерські контори онлайн зазвичай пропонують своїм клієнтам. Це може бути позитивним моментом, якщо гемблер бажає зосередитися на одному змаганні та вважати себе справжнім експертом з перегонів – тоді немає нічого поганого у виборі Racebets. Однак, для більшості людей відсутність різноманітності може бути неприємною, тому що гравець не має можливості зробити перерву і спробувати щось нове, не залишаючи сайт.

Ліміти

Незважаючи на те, що немає обмежень на ставки, є деякі максимуми виграшів. Щотижневий ліміт чистого виведення нагороди складає 100 000 фунтів стерлінгів.

Є деякі обмеження на гонки. Шанувальникам стрибків слід звернути увагу на категорію «Гонки»: у змаганнях категорії 1 реально виграти до €200 000, у категорії 2 — до €100 000 і €25 000 для категорій 3 і 4.

Для гонок хортів існує загальний максимальний ліміт виграшу: €25 000. Що стосується мінімуму ставок, це 50 руб. Для більш детального ознайомлення з усіма правилами виведення виграшів та лімітами варто вивчити умови та положення Racebets.

Геймеру дозволяється встановити власні ліміти ставок на депозити протягом 1 — 28 днів, і позначити можливі фінансові втрати, які гравець готовий зазнати протягом 1 або 28 днів.

Гравець також може встановити тайм-аут терміном до шести тижнів, і, за бажання — самостійно виключити себе терміном до 5 років зі списку клієнтів (доступно гравцям з Великобританії).

Резюме

Якщо гемблер просто хоче зосередитись на перегонах, немає кращого місця, щоб робити тематичні ставки. Існує безліч можливостей підзаробити на бонусах або покращити результативність сесії, вивчаючи інформацію, необхідну для створення оптимальних стратегій ставок на коней та хортів.

Дослідний геймер зможе скористатися результатами грамотних ставок на гонки в 40 країнах, вибирати події з гарантовано кращими коефіцієнтами та зрозумілим інтерфейсом, що дозволяє легко робити ставки та отримувати великі виграші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Бонусы в БК
Vulkan
Vulkan

Бонус 10% на мінімальний депозит

Vbet
Vbet

1000 грн. фрибетами щодня за ставки на кіберспорт у БК VBET

Pari Match
Pari Match

Бонус 100% до першого депозиту до $100 + 20% до наступного

Топ бонусы Казино
Vbet casino
Vbet casino

100% бонус на депозит і 100 фріспінів

Slotoking
Slotoking

Бонус за реєстрацію 50 FS

Vulkan
Vulkan

Бонус 10% на мінімальний депозит

Slots City
Slots City

Бездепозитний бонус 200 гривень

Космолот
Космолот

Фріспіни за підтвердження пошти