4,0 rating

Zenit (Зеніт)

Методы депозита:
Выплаты:
Лимиты выплат:
Языки:
Валюты:
Преимущества
 • Працює з 1998 року
 • Цілодобова служба підтримки
 • Популярна в Казахстані
 • Мобільна версія сайту та додаток для Android
Недостатки
 • Немає програм для iOS

Букмекерська контора ZenitBet — один з найвідоміших онлайн-закладів, що довго працюють, на ринку СНД. Цей бренд виник у Казахстані та був активний в ігровому секторі з моменту появи україномовного сегменту Інтернету у 1998 році.

За минулі роки компанія ZenitBet заробила позитивну репутацію як надійний сервіс і обслуговує понад 3,2 мільйони офіційно зареєстрованих користувачів. У бк Зеніт букмекерської контори дзеркала сайту оновлюються щодня, що забезпечує високий рівень комфорту. У той же час, букмекерська контора ніколи не пропонувала своїм клієнтам жодних бонусів та стимулів. Докладніше про нюанси системи ставок та актуальні пропозиції цього оператора можна прочитати в даному огляді.

Переваги софту для ставок ZenitBet

Незважаючи на безліч неоднозначних відгуків, бренд zenitbet com (букмекерська контора Зеніт) вигідно відрізняється від своїх конкурентів. Можна виділити такі переваги цієї букмекерської контори:

 • багатий вибір живих ставок;
 • наявність мобільної версії;
 • доступ до здійснення ставок під час прямої трансляції спортивних подій;
 • підтримка найпопулярніших та найнадійніших платіжних сервісів;
 • мультивалютність (гравцям надається можливість поповнювати баланс у доларах, євро, тенге та українських гривнях);
 • вигідні умови співпраці для партнерів;
 • наявність надійних партнерських компаній за кордоном;
 • оперативна технічна підтримка користувачів.

Програмне забезпечення ZenitBet букмекера розроблене з урахуванням усіх побажань клієнтів та багатого вибору індивідуальних налаштувань.

Реєстрація

Безпека клієнтів гарантується спеціальною процедурою реєстрації. Перед початком роботи із системою користувач повинен надіслати нотаріально засвідчену копію паспорта на вказану адресу електронної пошти. Такий захід дозволяє закрити доступ до азартних ігор для неповнолітніх громадян та забезпечити максимально надійний процес виведення коштів. Звернувшись до операторів саппорта, легко дізнатись адресу актуальної букмекерської контори Зеніт дзеркала робітника на сьогодні.

БК ZenitBet автономна діяльність

Букмекерська контора ZenitBet надає свої послуги як в інтернет-просторі, так і реальному житті. Безпека та прозорість ставок на інтернет-платформі ZenitBet гарантує спеціалізована ліцензія Кюрасао.

Автономна діяльність відомого слов’янського провайдера контролюється двома документами:

 • ліцензія Республіки Казахстан. Букмекерська контора Зеніт активно розвиває агентську мережу і надає операторам-початківцям можливість реєструвати ігрові окуляри під власним брендом на основі договору франшизи;
 • ліцензія ФМС на роботу в Росії. Документ видано компанією Інвест Гарант. ZenitBet має дозвіл на проведення офлайн-заходів по всій території країни.

 

Політика партнерства

З вищесказаного випливає, що букмекер активно працює у плані залучення нових партнерів, що сприяє розширенню мережі. Тим, хто хоче стати учасником партнерської мережі ZenitBet, висуваються такі умови:

 • юридичний чи фізичний статус (LLC або IUE відповідно);
 • підтвердження ділових компетенцій;
 • наявність приміщення для організації букмекерської контори;
 • підтвердження можливостей оператора розвитку мережі бренду;
 • гарантії технічної підтримки сайту (компанія повинна переконатися, що партнер має комп’ютерну базу, сканери для штрих-кодів, видовий екран, супутнє обладнання, надійне підключення до мережі, а також отримання підтвердження регулярного технічного обслуговування обладнання);
 • обов’язковий фінансовий резерв.

Перший погляд

Zenit букмекерської контори офіційний сайт розроблений дуже стримано та лаконічно. Слід зазначити, що онлайн-ресурс працює за ліцензією офшорної юрисдикції, але, на жаль, постійно блокується з боку державних органів деяких країн. Зеніт бк букмекерських контор лінія дзеркала пропонує щодня, дозволяючи клієнтам якісно проводити дозвілля у будь-який час.

Проте, спортивні ставки від гравців, як і раніше, приймаються. Сайт букмекерської контори ZenitBet пропонує своїм клієнтам безліч спортивних подій, ринків; непогані коефіцієнти та шанси; можливість використовувати дзеркальні веб-сайти. На додаток до цього, є зручна, мобільна версія, про яку буде детальніше розказано пізніше.

Дизайн онлайн-платформи радує своєю простотою, зрозумілою структуризацією та відсутністю барвистих деталей. Функціональність ресурсу знаходиться на висоті та забезпечує високий ступінь стабільності сесії. На жаль, буває, що букмекерська контора Зеніт через блокування недоступна. У такому випадку, слід запросити Зеніт букмекерської контори дзеркало — нова ip-адреса дозволить швидко обійти заборони та потрапити на сайт.

Лінія ЗенітБет

Відгуки клієнтів досить суперечливі. На думку деяких гравців, Зеніт пропонує поганий вибір ставок, в той час як інші кажуть, що букмекерської контори Зеніт лінія онлайн більш широка.

До 2016 року компанія ZenitBet спеціалізувалася у двох основних секторах: спортивні ставки та онлайн-тоталізатор. Пізніше лінія була розширена, і були включені такі можливості для прогнозування спортивних подій: футзал, шахові турніри, Формула 1, кіберспорт, регбі. Доступні і культурні події (цей пункт включає прогнози на підсумки Євробачення, гумористичних шоу і навіть подій культового серіалу Гра престолів ).

У резерв чемпіонатів входять, переважно, великі турнірні події. Винятком є такі види спорту, як футбол (пропонується до 428 варіантів ставок).

Live Ставки

Відома букмекерська контора зеніт com пропонує значне охоплення спортивних подій та успішно конкурує з більшістю вітчизняних букмекерів та деякими зарубіжними.

Пропозиції для live-ставок від ZenitBet включають такі можливості:

 • традиційні ринки та стандартний вибір варіантів ставок;
 • депозити на певний період часу.

В той же час букмекер не надає жодних варіантів мовлення спортивних подій в реальному часі і не використовує анімаційні ефекти для спостереження за тим, що відбувається. Офіційний сайт букмекера лаконічний і акцентує увагу геймера на непередбачуваності результатів розіграшів.

Якщо говорити про маржу, то її коефіцієнт для ставок live-формату становить 7-9%. Це найвищий показник порівняно з пропозиціями інших букмекерських контор.

Мобільна версія

Мобільний формат спортивної платформи виконаний у лаконічному та простому стилі, характерному і для основного ресурсу. Незважаючи на суворість, сайт Зеніт букмекерської контори мобільного формату створює сприятливе враження завдяки наступним пунктам:

 • проста система управління;
 • швидка, динамічна та стабільна робота;
 • щодня букмекерська контора Зеніт результати прогнозованих подій оновлює онлайн;
 • анімаційні ефекти (будь-які зміни в коефіцієнтах миттєво виділяються зеленим та червоним кольорами);
 • висока швидкість завантаження сторінок;
 • безкоштовний додаток Зеніт букмекерської контори на андроїд для гаджетів, що працюють на відповідній платформі.

Спеціальні пропозиції та бонуси

Раніше було сказано, що цей провайдер не пропонує жодних прямих трансляцій. Однак це не зовсім так, оскільки для деяких подій www zenit com букмекерська контора презентує відео з всесвітньо відомої платформи YouTube. Виглядає це дуже органічно – користувачам навіть не потрібно реєструватись на порталі для перегляду змагань.

Ще одна особливість цього букмекера – високі ліміти. Але гравці повинні пам’ятати, що керівництво букмекерської контори може зменшити шанси у будь-який час, якщо геймера підозрюватимуть у нечесній грі.

Додатковою перевагою букмекерської контори є наявність спеціальних програм ZenitBet, розроблених для операційної системи Windows. Програма дозволяє взаємодіяти з букмекером в обхід будь-яких блокувань. Так, в букмекерську контору Зеніт вхід при блокуванні залишається доступним завдяки наявності сайтів-копій.

Унікальним нюансом спортбука, що розглядається, є повна відсутність бонусної програми. Так, zenit com букмекерська контора ніколи не пропонувала своїм клієнтам жодних стимулів для реєстрації чи будь-яких інших акцій. Такий індивідуальний підхід, з одного боку, негативно впливає на аудиторію, але з іншого — ресурс використовується справді зацікавленими клієнтами, які готові витрачати час та гроші на спортивні ставки, а не на додаткові сюрпризи та подарунки.

Методи депозиту

Пропозиції www Zenit com ua букмекерської контори у плані банківських транзакцій можна описати так — підтримуються картки Visa/MasterCard; платіжні системи Qiwi, Webmoney. Також можливе використання онлайн-банкінгу; мобільних платежів Переведення в готівку платежів також проводиться з урахуванням комфорту користувачів. Виведення коштів можливе через: наземні касові апарати; кредитні картки; електронні гаманці.

Мінімальна сума вкладу на депозит становить 10 гривень; максимальний внесок за разовий платіж – 250 тисяч гривень. Термін зарахування коштів на ігровий рахунок рахунок малий, становлячи 1-5 хвилин; комісія не стягується.

Нижня планка можливої виплати при виведенні коштів для клієнтів Zenit букмекерської контори – 5 гривень; верхня межа – 250 тисяч гривень. Період очікування при виведенні виграшу становить 1-30 календарних днів (залежно від системи, що використовується). Комісійні платежі виведення коштів варіюються (також залежить від обраного методу) — 0-2%. Слід зазначити, що при використанні електронних гаманців система часто запитує додаткові дані перевірки, зазначені при реєстрації (наприклад, улюблений вид спорту гравця, назва клубу, ім’я вихованця тощо).

У випадку, якщо користувач забуде секретне питання, рекомендується звернутися до служби підтримки ZenitBet. Є й хороший спосіб обходу блокувань — Zenit букмекерської контори дзеркало стане слушним варіантом при перевантаженнях/блокуваннях сайту. Щоб отримати ip-адресу сайту-копії, достатньо ввести в пошуковий рядок Google «Зеніт букмекерська контора дзеркало сьогодні» або безпосередньо звернутися до операторів.

Провайдер також пропонує живі чати WhatsApp та Telegram для взаємодії з клієнтами.

Резюме

Відома Zenit букмекерська контора зарекомендувала себе як легальний оператор із відмінною репутацією. Незважаючи на відсутність системи бонусів та досить лаконічний дизайн інтернет-сервісу, цей провайдер збирає величезну аудиторію та гарантує прозорі та безпечні платежі. Наявність у букмекерської контори Зеніт мобільної версії забезпечує комфорт ігрового процесу шанувальникам динамічної сесії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Бонусы в БК
Vulkan
Vulkan

Бонус 10% на мінімальний депозит

Vbet
Vbet

1000 грн. фрибетами щодня за ставки на кіберспорт у БК VBET

Pari Match
Pari Match

Бонус 100% до першого депозиту до $100 + 20% до наступного

Топ бонусы Казино
Vbet casino
Vbet casino

100% бонус на депозит і 100 фріспінів

Slotoking
Slotoking

Бонус за реєстрацію 50 FS

Vulkan
Vulkan

Бонус 10% на мінімальний депозит

Slots City
Slots City

Бездепозитний бонус 200 гривень

Космолот
Космолот

Фріспіни за підтвердження пошти