Мадридська команда обіграла каталонців на виїзді з рахунком 2:0 у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів.
Ця перемога стала першою для головного тренера «Атлетіко» Дієго Сімеоне на «Камп Ноу» — за 15 років роботи у клубі він не виграв жодного з 18 матчів.
«Це правда, що ми ще не перемагали на цьому стадіоні. Це дуже важко зробити. ["Барселона"], мабуть, найкраща команда Європи, на рівні з ПСЖ та "Баварією". Ми виконали гарну командну роботу, покарали їх у важливі моменти, а другий забитий м'яч приніс нам більше безпеки»
Загалом «Атлетіко» вперше за 20 років переміг на «Камп Ноу», безвиграшна серія налічувала 24 матчі (8 нічиїх, 16 поразок).
Матч-відповідь між командами відбудеться у Мадриді у вівторок, 14 квітня.
