Всі олди пам’ятають, як складно свого часу спільнота переходила з CS 1.6 на CS:GO. Ті часи добре пам’ятають і в Valve, тож при випуску CS2 вони просто прибрали CS:GO зі Steam.

Невідомо чому, але розробники повернули CS:GO як окрему гру і це викликало справжній ажіотаж. За лічені години після “релізу” онлайн гри сягнув понад 60 000 користувачів і продовжує зростати. Все це відбувається при тому, що офіційний матчмейкінг не працює.

Відомі гравці вже діляться емоціями від того, наскільки попередня версія CS була кращою за нинішню.

Водночас портал Dust2.us повідомив, що Valve не планує видавати ліцензії на проведення турнірів з CS:GO. Насправді рішення розробника ніяк не вплине на маленькі локальні турніри, які ніколи і не оформлювали ліцензію, але воно вплине на великі турніри. Відсутність ліцензій означає, що навіть за великого бажання ми не побачимо жодного турніру рівня HLTV по улюбленій мільйонами грі.

Водночас Valve видають ліцензії по іграм, які вже точно не актуальні, зокрема CS 1.6 та Source.

21+ 21+ Матеріали сайту призначені виключно для осіб, які досягли 21-річного віку

Інформаційний ресурс betting.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші. Сайт не приймає в жодній формі оплату ставок, депозитів або інших платежів, пов’язаних з азартними іграми, букмекерською діяльністю чи тоталізаторами. Усі матеріали на сайті публікуються виключно з ознайомчою та інформаційною метою.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Закликаємо вас суворо дотримуватися правил (принципів) відповідальної гри.

Рекламодавці самостійно відповідають за зміст своєї реклами. Погляди авторів статей можуть не збігатися з офіційною думкою редакції. Використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови встановлення активного гіперпосилання на betting.ua не нижче другого абзацу тексту.

GamStop Gordon Moody Playcity GamCare BeGambleAware