«Манчестер Сіті» увійшов в історію англійського футболу, встановивши унікальне досягнення: команда Пепа Гвардіволи стала першим клубом, який виграв усі свої матчі впродовж одного сезону одночасно у Кубку Англії та Кубку англійської ліги.
У Кубку Англії «містяни» пройшли весь турнір без жодної втрати очок чи перегравань, здобувши перемоги над:
- «Ексетер Сіті» — 10:1
- «Солфорд Сіті» — 2:0
- «Ньюкасл Юнайтед» — 3:1
- «Ліверпулем» — 4:0
- «Саутгемптоном» — 2:1
- «Челсі» — 1:0 у фіналі
У Кубку англійської ліги команда також виграла всі матчі:
- «Хаддерсфілд Таун» — 2:0
- «Суонсі Сіті» — 3:1
- «Брентфордом» — 2:0
- «Ньюкасл Юнайтед»— 2:0 та 3:1
- «Арсенал» — 2:0 у фіналі
Таким чином «Манчестер Сіті» не просто оформив черговий трофейний сезон, а й встановив рекорд, аналогів якому раніше не було в історії англійських кубкових турнірів.
