Львівський «Рух» завершив сезон УПЛ на 14-му місці. Команда випередила «Олександрію», яка напряму вилетіла, на чотири очки, і мала зіграти перехідні матчі з представником Першої ліги.
Втім, клуб вирішив не боротися за збереження в елітному дивізіоні. Про це повідомив президент «Руху» Григорій Козловський.
«Основна команда наступного сезону гратиме в Другій лізі. U19 продовжить виступати у своїй лізі.
Завдання академії — утримувати високий рівень і продовжувати перемагати. Конкретна ціль для U19 — щонайменше фінал Юнацької ліги УЄФА. Максимальне завдання — виграти цей трофей», — заявив Козловський.
Таким чином, «Рух» залишає УПЛ після шести сезонів у найвищому дивізіоні. Найвищим досягненням клубу після виходу з Першої ліги стало 6-те місце в сезоні 2022/23.
