Після впевненої перемоги на виїзді (3:1) у першій зустрічі 1/8 фіналу Ліги конференцій, донецький ""Шахтар"" приймав польський ""Лех"" у номінально домашньому матчі у Кракові. Забезпечивши собі прийнятний результат, ""гірники"" крокують в єврокубках далі.
Ліга конференцій, 1/8 фіналу, матч-відповідь
""Шахтар"" – ""Лех"" – 1:2 (перша гра – 3:1)
Голи: Жоау Моутінью, 67 (автогол) – Ісхак, 13, 45+7 (з пенальті)
Вилучення: Грам (""Шахтар""), після матчу
""Шахтар"" вийшов у чвертьфінал Ліги конференцій, де його наступним суперником буде ""АЗ"" Алкмар. Клуб з Нідерландів впевнено пройшов празьку ""Спарту"" - 2:1 та 4:0. Матчі відбудуться 9 та 16 квітня.
