"Медіакомпанія уклала нову довгострокову угоду з Формулою-1, зберігши статус ключового мовника чемпіонату у Великій Британії, Ірландії та Італії.
Новий контракт передбачає трансляцію перегонів у Великій Британії та Ірландії до завершення сезону-2034, тоді як в Італії угода діятиме до кінця 2032 року.
У межах домовленостей глядачі й надалі отримуватимуть повний пакет контенту — кваліфікації, спринти, гонки та додаткові студійні програми. Перегляд буде доступний через платформи Sky Sports, Sky Sport та стримінговий сервіс Now.
При цьому у Великій Британії залишиться безкоштовний доступ до хайлайтів усіх Гран-прі, а також до прямої трансляції домашнього етапу — Гран-прі Великої Британії. В Італії аналогічні функції виконуватиме канал TV8, який також показуватиме національний етап наживо.
Окрім Формули-1, угода включає трансляції молодіжних і супутніх серій — Формули-2, Формули-3, F1 Academy та Porsche Supercup, що ще більше розширює контент навколо головного автоспортивного чемпіонату світу."
