Семінари пройдуть для гравців, тренерів, суддів і клубного персоналу. Футбольна ліга Ірландії запустила освітню програму, спрямовану на профілактику ігрової залежності.
Вперше ініціатива такого масштабу буде впроваджена у всіх клубах і змаганнях внутрішнього футболу країни. З кінця місяця розпочнуться виїзні семінари на тренувальних базах команд.
Програма охоплює не тільки футболістів, але і тренерів, суддів та адміністративний персонал. Ключовим елементом семінарів стане особистий досвід колишніх професійних спортсменів, які раніше стикалися з проблемою ігрової залежності.
Ініціатива також включає навчання правилам чесності ставок відповідно до стандартів УЄФА та регламенту FAI. Щорічно планується проведення близько 70 семінарів з охопленням понад 2000 учасників, що має сприяти зміцненню культури відповідальності та захисту цілісності ірландського футболу.
