Industriales

Villa Clara
Навігація
Статистика команд за сезон
9Перемоги · загалом8
52.9%Перемоги (%) · загалом47.1%
4Перемоги · на виїзді3
50%Перемоги (%) · на виїзді30%
5Перемоги · вдома5
55.6%Перемоги (%) · вдома71.4%
7Поразки · загалом9
41.2%Поразки (%) · загалом52.9%
3Поразки · на виїзді7
37.5%Поразки (%) · на виїзді70%
4Поразки · вдома2
44.4%Поразки (%) · вдома28.6%
17Ігри · загалом17
8Ігри · на виїзді10
9Ігри · вдома7
126Набрано ранів · загалом99
51Набрано ранів · на виїзді55
75Набрано ранів · вдома44
7.4Рани в середньому · загалом5.8
6.4Рани в середньому · на виїзді5.5
8.3Рани в середньому · вдома6.3
90Пропущено ранів · загалом98
30Пропущено ранів · на виїзді84
60Пропущено ранів · вдома14
5.3Пропущені рани в середньому · загалом5.8
3.8Пропущені рани в середньому · на виїзді8.4
6.7Пропущені рани в середньому · вдома2.0
Турнірна таблиця
Serie Nacional · Group A
| Місце | Команда | Ігри | В | П | Рани за | Рани проти |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 24 | 20 | 4 | 174 | 113 | |
| 2 | 22 | 13 | 9 | 150 | 99 | |
| 3 | 23 | 9 | 14 | 112 | 137 | |
| 4 | 23 | 4 | 19 | 98 | 185 |
Serie Nacional · Group B
| Місце | Команда | Ігри | В | П | Рани за | Рани проти |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 21 | 13 | 8 | 130 | 114 | |
| 2 | 22 | 11 | 11 | 120 | 131 | |
| 3 | 23 | 11 | 12 | 136 | 120 | |
| 4 | 20 | 8 | 12 | 106 | 127 |
Serie Nacional · Group C
| Місце | Команда | Ігри | В | П | Рани за | Рани проти |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 23 | 15 | 8 | 207 | 139 | |
| 2 | 23 | 11 | 12 | 108 | 122 | |
| 3 | 23 | 11 | 12 | 104 | 127 | |
| 4 | 23 | 9 | 14 | 110 | 141 |
Serie Nacional · Group D
| Місце | Команда | Ігри | В | П | Рани за | Рани проти |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 23 | 14 | 9 | 210 | 174 | |
| 2 | 23 | 14 | 9 | 164 | 136 | |
| 3 | 23 | 12 | 11 | 166 | 139 | |
| 4 | 23 | 6 | 17 | 106 | 197 |
Serie Nacional · East
| Місце | Команда | Ігри | В | П | Рани за | Рани проти |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 23 | 15 | 8 | 207 | 139 | |
| 2 | 23 | 14 | 9 | 210 | 174 | |
| 3 | 23 | 14 | 9 | 164 | 136 | |
| 4 | 23 | 12 | 11 | 166 | 139 | |
| 5 | 23 | 11 | 12 | 108 | 122 | |
| 6 | 23 | 11 | 12 | 104 | 127 | |
| 7 | 23 | 9 | 14 | 110 | 141 | |
| 8 | 23 | 6 | 17 | 106 | 197 |
Serie Nacional · West
| Місце | Команда | Ігри | В | П | Рани за | Рани проти |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 24 | 20 | 4 | 174 | 113 | |
| 2 | 21 | 13 | 8 | 130 | 114 | |
| 3 | 22 | 13 | 9 | 150 | 99 | |
| 4 | 22 | 11 | 11 | 120 | 131 | |
| 5 | 23 | 11 | 12 | 136 | 120 | |
| 6 | 20 | 8 | 12 | 106 | 127 | |
| 7 | 23 | 9 | 14 | 112 | 137 | |
| 8 | 23 | 4 | 19 | 98 | 185 |
Історія особистих зустрічей
Відомі зустрічі10
40%
Нічиї0
0%
60%
Villa Clara | |
Villa Clara | |
Industriales | |
Industriales | |
Industriales | |
Industriales | |
Industriales | |
Villa Clara | |
Villa Clara | |
Villa Clara | |
Останні матчі команд
Industriales
| Виграно | Artemisa | |
| Виграно | Artemisa | |
| Програно | Artemisa | |
| Виграно | Artemisa | |
| Виграно | Industriales |
Villa Clara
| Програно | Villa Clara | |
| Програно | Villa Clara | |
| Програно | Villa Clara | |
| Програно | Villa Clara | |
| Виграно | Matanzas |