Juventus

Pardubice
Навігація
Заявки команд на сезон
Заявка на сезон, не підтверджена стартова п’ятірка матчу.
Juventus
| № | Гравець | Позиція |
|---|---|---|
| B. Huntley-Hatfield | ||
| 9 | Beliauskas Laurynas | Захисник |
| 14 | Beniusis Sarunas | Центровий |
| C. Hunter | ||
| G. Matulis | ||
| J. Furmanavcius | ||
| J. Pagenkopf | ||
| 55 | Jones Tevian | Захисник |
| K. Pohto | ||
| 15 | Nzekwesi Emmanuel | Форвард |
| Reynolds Cameron | Захисник |
Pardubice
| № | Гравець | Позиція |
|---|---|---|
| A. Lukes | ||
| J. Bryant | ||
| K. Svrdlik | ||
| 21 | Kovar Lubos | Центровий |
| O. Bilek | ||
| P. Stovicek | ||
| R. Bonham | ||
| R. Moffatt | ||
| 5 | Stampley Nick | Форвард |
| 98 | Tuma Jakub | Захисник |
| 13 | Vlk Dalibor | Форвард |
| Z. Key |
Таблиця коефіцієнтів
Переможець матчу (2 результати)
Juventus1.31
Pardubice3.25
Результат матчу (1X2)
Juventus1.33
Нічия16.00
Pardubice3.45
Фора
Juventus -10.52.26
Juventus -102.20
Juventus -9.52.12
Juventus -92.06
Juventus -8.52.00
Juventus -81.94
Juventus -7.51.89
Juventus -71.83
Juventus -6.51.76
Juventus -61.70
Juventus -5.51.65
Juventus -51.59
Juventus -4.51.55
Juventus -41.50
Juventus -3.51.47
Juventus -31.42
Juventus -2.51.40
Juventus -21.35
Juventus -1.51.33
Pardubice -4.52.17
Pardubice -52.11
Pardubice -5.52.03
Pardubice -61.99
Pardubice -6.51.93
Pardubice -71.88
Pardubice -7.51.83
Pardubice -81.77
Pardubice -8.51.71
Pardubice -91.65
Pardubice -9.51.60
Pardubice -101.54
Pardubice -10.51.51
Pardubice -111.46
Pardubice -11.51.44
Pardubice -121.40
Pardubice -12.51.38
Pardubice -131.33
Pardubice -13.51.32
Фора
Juventus -82.00
Juventus -71.89
Juventus -61.76
Pardubice -62.03
Pardubice -71.94
Pardubice -81.83
Draw -617.25
Draw -715.75
Draw -817.25
Фора (2nd Half)
Juventus -3.51.88
Juventus -31.83
Juventus -2.51.77
Pardubice -2.51.94
Pardubice -31.87
Pardubice -3.51.82
Фора 1st Qtr
Juventus -2.51.94
Juventus -21.85
Juventus -1.51.77
Pardubice -1.51.94
Pardubice -21.85
Pardubice -2.51.77
Фора 2nd Qtr
Draw/Away2.36
Juventus/Draw1.35
Фора 3rd Qtr
Draw/Away2.16
Juventus/Draw1.43
Фора 4th Qtr
Juventus -21.90
Juventus -1.51.83
Juventus -11.75
Pardubice -11.96
Pardubice -1.51.87
Pardubice -21.80
Тотал очок
Більше 159.51.43
Більше 1601.44
Більше 160.51.48
Більше 1611.50
Більше 161.51.53
Більше 1621.56
Більше 162.51.59
Менше 162.52.12
Більше 1631.61
Менше 1632.07
Більше 163.51.65
Менше 163.52.00
Більше 1641.68
Менше 1641.97
Більше 164.51.72
Менше 164.51.94
Більше 1651.77
Менше 1651.90
Більше 165.51.82
Менше 165.51.87
Більше 1661.86
Менше 1661.85
Більше 166.51.91
Менше 166.51.82
Більше 1671.93
Менше 1671.78
Більше 167.51.97
Менше 167.51.73
Більше 1682.00
Менше 1681.69
Більше 168.52.04
Менше 168.51.65
Більше 1692.07
Менше 1691.61
Більше 169.52.12
Менше 169.51.58
Менше 1701.55
Менше 170.51.53
Менше 1711.50
Менше 171.51.48
Менше 1721.45
Менше 172.51.44
Тотал очок 1st Half
Більше 82.51.82
Менше 82.51.88
Більше 831.87
Менше 831.83
Більше 83.51.93
Менше 83.51.78
Тотал очок 1st Qtr
Більше 411.76
Менше 411.95
Більше 41.51.84
Менше 41.51.86
Більше 421.92
Менше 421.79
Тотал очок 2nd Half
Більше 811.80
Менше 811.90
Більше 81.51.79
Менше 81.51.92
Більше 821.85
Менше 821.85
Більше 82.51.90
Менше 82.51.80
Більше 831.89
Менше 831.81
Тотал очок 2nd Qtr
Більше 40.51.78
Менше 40.51.93
Більше 411.85
Менше 411.85
Більше 41.51.94
Менше 41.51.77
Тотал очок 3rd Qtr
Більше 401.75
Менше 401.96
Більше 40.51.83
Менше 40.51.87
Більше 411.90
Менше 411.80
Тотал очок 4th Qtr
Більше 401.76
Менше 401.95
Більше 40.51.75
Менше 40.51.96
Більше 411.83
Менше 411.87
Більше 41.51.90
Менше 41.51.80
Більше 421.89
Менше 421.81
Juventus — Тотал команди (1st Quarter)
Більше 211.68
Менше 212.06
Більше 21.51.80
Менше 21.51.90
Більше 221.92
Менше 221.79
Juventus — Тотал команди (2nd Quarter)
Більше 211.79
Менше 211.92
Більше 21.51.90
Менше 21.51.80
Більше 222.04
Менше 221.69
Juventus — Тотал команди (3rd Quarter)
Більше 20.51.72
Менше 20.52.00
Більше 211.83
Менше 211.87
Більше 21.51.95
Менше 21.51.76
Juventus — Тотал команди (4th Quarter)
Більше 20.51.73
Менше 20.51.99
Більше 211.77
Менше 211.94
Більше 21.51.88
Менше 21.51.82
Більше 222.02
Менше 221.71
Pardubice — Тотал команди (1st Quarter)
Більше 191.69
Менше 192.04
Більше 19.51.80
Менше 19.51.90
Більше 201.92
Менше 201.79
Pardubice — Тотал команди (2nd Quarter)
Більше 191.72
Менше 192.00
Більше 19.51.83
Менше 19.51.87
Більше 201.96
Менше 201.75
Pardubice — Тотал команди (3rd Quarter)
Більше 191.75
Менше 191.96
Більше 19.51.86
Менше 19.51.84
Більше 202.00
Менше 201.72
Pardubice — Тотал команди (4th Quarter)
Більше 191.71
Менше 192.02
Більше 19.51.82
Менше 19.51.88
Більше 201.93
Менше 201.78
Більше 20.51.99
Менше 20.51.73
Турнірна таблиця
Champions League - Regular Season · Group A
| Місце | Команда | Ігри | В | П | Набрано | Пропущено | Очки таблиці | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2 | 1 | 244 | 247 | 5 | — | |
| 2 | 3 | 2 | 1 | 274 | 263 | 5 | — | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 243 | 262 | 4 | — | |
| 4 | 3 | 1 | 2 | 256 | 245 | 4 | — |
Champions League - Regular Season · Group B
| Місце | Команда | Ігри | В | П | Набрано | Пропущено | Очки таблиці | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 177 | 145 | 3 | — | |
| 2 | 2 | 1 | 1 | 173 | 171 | 3 | — | |
| 3 | 2 | 1 | 1 | 159 | 173 | 3 | — | |
| 4 | 2 | 1 | 1 | 157 | 177 | 3 | — |
Champions League - Regular Season · Group C
| Місце | Команда | Ігри | В | П | Набрано | Пропущено | Очки таблиці | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 202 | 169 | 4 | — | |
| 2 | 2 | 1 | 1 | 178 | 171 | 3 | — | |
| 3 | 2 | 1 | 1 | 171 | 196 | 3 | — | |
| 4 | 2 | 0 | 2 | 165 | 180 | 2 | — |
Champions League - Regular Season · Group D
| Місце | Команда | Ігри | В | П | Набрано | Пропущено | Очки таблиці | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 258 | 241 | 6 | — | |
| 2 | 3 | 2 | 1 | 243 | 205 | 5 | — | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 235 | 231 | 4 | — | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 215 | 274 | 3 | — |
Champions League - Regular Season · Group E
| Місце | Команда | Ігри | В | П | Набрано | Пропущено | Очки таблиці | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 184 | 129 | 4 | — | |
| 2 | 2 | 1 | 1 | 142 | 180 | 3 | — | |
| 3 | 2 | 1 | 1 | 157 | 141 | 3 | — | |
| 4 | 2 | 0 | 2 | 128 | 161 | 2 | — |
Champions League - Regular Season · Group F
| Місце | Команда | Ігри | В | П | Набрано | Пропущено | Очки таблиці | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2 | 1 | 248 | 214 | 5 | — | |
| 2 | 3 | 2 | 1 | 249 | 215 | 5 | — | |
| 3 | 3 | 2 | 1 | 253 | 264 | 5 | — | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 211 | 268 | 3 | — |
Champions League - Regular Season · Group G
| Місце | Команда | Ігри | В | П | Набрано | Пропущено | Очки таблиці | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 303 | 265 | 6 | — | |
| 2 | 3 | 2 | 1 | 289 | 268 | 5 | — | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 235 | 254 | 4 | — | |
| 4 | Slavia Prague ERA NBK | 3 | 0 | 3 | 244 | 284 | 3 | — |
Champions League - Regular Season · Group H
| Місце | Команда | Ігри | В | П | Набрано | Пропущено | Очки таблиці | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 162 | 149 | 4 | — | |
| 2 | 2 | 1 | 1 | 152 | 150 | 3 | — | |
| 3 | 2 | 1 | 1 | 160 | 152 | 3 | — | |
| 4 | 2 | 0 | 2 | 149 | 172 | 2 | — |
Історія особистих зустрічей
Підтверджених результатів у базі поки немає.
Останні матчі команд
Juventus
| Програно | Jonava | |
| Програно | Juventus | |
| Виграно | Reggiana | |
| Виграно | Juventus | |
| Програно | Siauliai |
Pardubice
| Виграно | USK Prague | |
| Виграно | Pardubice | |
| Виграно | Usti n. Labem | |
| Програно | Pardubice | |
| Програно | Pardubice |