100 Thieves
Завершений
2:0BESTIA
Навігація
Склад команд
Підсумкові дані уточнюються.
100 Thieves
dev1ce
sirah
Gizmy
rain
poiii
BESTIA
kauez
drop
cass1n
timo
buda
Трансляції
100 Thieves
BESTIAПередматчеві коефіцієнти
Перемога
100 Thieves1.25✓
BESTIA4.11✕
Тотал карт
Більше 2.52.45✕
Менше 2.51.58✓
Перемога на карті · Карта 1
100 Thieves1.40
BESTIA3.04
Перемога на карті · Карта 2
100 Thieves1.33
BESTIA3.40
Перемога на карті · Карта 3
100 Thieves1.39
BESTIA3.10
Збережена передматчева лінія. Не LIVE-коефіцієнти.
Форма команд
100 Thieves
| Програно | 100 Thieves | |
| Програно | 100 Thieves | |
| Виграно | 100 Thieves | |
| Виграно | 100 Thieves |
BESTIA
| Виграно | BESTIA | |
| Виграно | BESTIA | |
| Виграно | BESTIA | |
| Програно | BESTIA |
Історична статистика карт
| WR | Карти | Останні 5 | WR | Карти | Останні 5 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ancient | 53.1% | — | — | 49.6% | — | — | |
| Anubis | — | 49.3% | — | — | — | — | — |
| 51.7% | — | — | 46.3% | — | — | ||
| Dust2 | 64.5% | — | — | 51% | — | — | |
| Inferno | 46.4% | — | — | 60.6% | — | — | |
| Mirage | 54.4% | — | — | 53.2% | — | — | |
| Nuke | 54.1% | — | — | 35% | — | — | |
Детальна статистика карт
100 Thieves
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 53.1% |
| Anubis | 49.3% |
| 51.7% | |
| Dust2 | 64.5% |
| Inferno | 46.4% |
| Mirage | 54.4% |
| Nuke | 54.1% |
BESTIA
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 49.6% |
| Anubis | — |
| 46.3% | |
| Dust2 | 51% |
| Inferno | 60.6% |
| Mirage | 53.2% |
| Nuke | 35% |
Історія особистих зустрічей
Відомі зустрічі1
100%
Нічиї0
0%
0%
| Roman Imperium Cup V | |
|---|---|
100 Thieves | |
Деталі матчу
Текстова трансляція
Збережені події матчу. Трансляцію завершено.
Останні збережені дані
Total620
Events
620 записів
Latency classunknown
Команди: форма, карти та історія
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
100 Thieves · Статистика матчу
Переглянути всі дані
BESTIA · Статистика матчу
Переглянути всі дані
BESTIA · Профіль команди
Переглянути всі дані
100 Thieves · Профіль команди
Останні збережені дані
Переглянути всі дані
Передматчева аналітика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
Команди
2 записів
ДоступноТак
Період статистикиTHREE_MONTHS
Передматчева аналітика · Додаткова деталізація
Форма команди
2 записів
ТипBO_3
Рахунок
2 записів
Команди
2 записів
СтатусUPCOMING
Start at2026-11-01T14:00:00.000000Z
ДоступноТак
Пул карт
2 записів
Статистика команд
2 записів
Турнір
Деталі
Історія особистих зустрічей
1 записів
Карти турніру
Карти
6 записів
TierTIER_2
Команди
16 записів
End at2026-11-01T22:00:00.000000Z
LocationBuenos Aires
Start at2026-10-29T00:00:00.000000Z
ДоступноТак
OrganizerFiReSPORTS
Призовий фонд
Деталі
Team count16
ТурнірFiReSPORTS Last Chance 2026
Гравці: профілі й історична статистика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
sirah · Матчі гравця
Переглянути всі дані
sirah · Профілі гравців
dev1ce · Профілі гравців
Gizmy · Матчі гравця
Переглянути всі дані
Gizmy · Профілі гравців
poiii · Матчі гравця
Переглянути всі дані
poiii · Профілі гравців
rain · Профілі гравців
Серія
Серія