100 Thieves
Isurus
Навігація
Склад команд
Підсумкові дані уточнюються.
100 Thieves
dev1ce
rain
Gizmy
sirah
poiii
Isurus
deco
atarax1a
Hezz
dott1
rzk
Трансляції
100 Thieves
IsurusПередматчеві коефіцієнти
Перемога
Перемога на карті · Карта 1
Перемога на карті · Карта 2
Перемога на карті · Карта 3
Збережена передматчева лінія. Не LIVE-коефіцієнти.
Форма команд
100 Thieves
| Програно | 100 Thieves | |
| Програно | 100 Thieves | |
| Виграно | 100 Thieves | |
| Виграно | 100 Thieves |
Isurus
| Програно | Isurus | |
| Програно | Isurus |
Історична статистика карт
| WR | Карти | Останні 5 | WR | Карти | Останні 5 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ancient | 53.1% | — | — | 39.9% | — | — | |
| Anubis | — | 49.3% | — | — | — | — | — |
| 51.7% | — | — | 43.4% | — | — | ||
| Dust2 | 65.4% | — | — | 50.5% | — | — | |
| Inferno | 46.4% | — | — | 49.1% | — | — | |
| Mirage | 54.4% | — | — | 33.3% | — | — | |
| Nuke | 50.9% | — | — | 52.1% | — | — | |
Детальна статистика карт
100 Thieves
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 53.1% |
| Anubis | 49.3% |
| 51.7% | |
| Dust2 | 65.4% |
| Inferno | 46.4% |
| Mirage | 54.4% |
| Nuke | 50.9% |
Isurus
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 39.9% |
| Anubis | — |
| 43.4% | |
| Dust2 | 50.5% |
| Inferno | 49.1% |
| Mirage | 33.3% |
| Nuke | 52.1% |
Історія особистих зустрічей
Попередніх очних зустрічей у збережених даних немає.
Деталі матчу
Текстова трансляція
Збережені події матчу. Трансляцію завершено.
Останні збережені дані
644 записів
Команди: форма, карти та історія
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
100 Thieves · Статистика матчу
Переглянути всі дані
100 Thieves · Профіль команди
Останні збережені дані
Переглянути всі дані
Isurus · Статистика матчу
Останні збережені дані
Переглянути всі дані
Isurus · Профіль команди
Останні збережені дані
Переглянути всі дані
Передматчева аналітика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
2 записів
Передматчева аналітика · Додаткова деталізація
Останні збережені дані
2 записів
2 записів
2 записів
2 записів
2 записів
Деталі
Карти турніру
6 записів
16 записів
Деталі
Гравці: профілі й історична статистика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
atarax1a · Профілі гравців
deco · Матчі гравця
Переглянути всі дані
deco · Профілі гравців
sirah · Матчі гравця
Переглянути всі дані
sirah · Профілі гравців
dev1ce · Профілі гравців
Gizmy · Матчі гравця
Переглянути всі дані
Gizmy · Профілі гравців
poiii · Матчі гравця
Переглянути всі дані
poiii · Профілі гравців
rain · Профілі гравців
rzk · Профілі гравців
Pino · Профілі гравців
dott1 · Профілі гравців
atarax1a · Матчі гравця
Останні збережені дані
Переглянути всі дані
dott1 · Матчі гравця
Останні збережені дані
Переглянути всі дані
Серія
Серія
Останні збережені дані