Betclic Apogee Esports
Завершений
2:0FOKUS
Навігація
Склад команд
Підсумкові дані уточнюються.
Betclic Apogee Esports
Склад ще не опубліковано
FOKUS
Склад ще не опубліковано
Форма команд
Betclic Apogee Esports
| Виграно | Betclic Apogee Esports | |
| Виграно | Betclic Apogee Esports | |
| Виграно | Betclic Apogee Esports | |
| Програно | Betclic Apogee Esports | |
| Виграно | Betclic Apogee Esports |
FOKUS
| Виграно | FOKUS | |
| Виграно | FOKUS | |
| Виграно | FOKUS | |
| Виграно | FOKUS |
Історична статистика карт
| WR | Карти | Останні 5 | WR | Карти | Останні 5 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ancient | 54.7% | — | — | 72.5% | — | — | |
| Anubis | 52.2% | — | — | 44.4% | — | — | |
| 69.2% | — | — | 85% | — | — | ||
| Dust2 | 46.3% | — | — | 41.5% | — | — | |
| Inferno | 0% | — | — | 50% | — | — | |
| Mirage | 48.8% | — | — | 50% | — | — | |
| Nuke | 51.7% | — | — | 57.1% | — | — | |
| Overpass | 36.7% | — | — | 80% | — | — | |
| Train | 56.7% | — | — | 100% | — | — | |
| Vertigo | — | 61.9% | — | — | — | — | — |
Детальна статистика карт
Betclic Apogee Esports
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 54.7% |
| Anubis | 52.2% |
| 69.2% | |
| Dust2 | 46.3% |
| Inferno | 0% |
| Mirage | 48.8% |
| Nuke | 51.7% |
| Overpass | 36.7% |
| Train | 56.7% |
| Vertigo | 61.9% |
FOKUS
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 72.5% |
| Anubis | 44.4% |
| 85% | |
| Dust2 | 41.5% |
| Inferno | 50% |
| Mirage | 50% |
| Nuke | 57.1% |
| Overpass | 80% |
| Train | 100% |
Історія особистих зустрічей
Попередніх очних зустрічей у збережених даних немає.
Деталі матчу
Текстова трансляція
Збережені події матчу. Трансляцію завершено.
Останні збережені дані
Total186
Events
186 записів
Historyunavailable
Latency classunknown
Команди: форма, карти та історія
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
Betclic Apogee Esports · Статистика матчу
Переглянути всі дані
Betclic Apogee Esports · Профіль команди
Переглянути всі дані
FOKUS · Статистика матчу
Переглянути всі дані
FOKUS · Профіль команди
Переглянути всі дані
Передматчева аналітика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
Форма команди
2 записів
ТипBO3
Команди
2 записів
Статусupcoming
Start at2026-11-01T18:00:00.000+00:00
ДоступноТак
Пул карт
2 записів
Статистика команд
2 записів
Турнір
Деталі
Серія
Серія