Donstu Esports
Завершений
2:0Misa Esports
Навігація
Склад команд
Підсумкові дані уточнюються.
Donstu Esports
Due1yant
redzed
phorate
gleb86rus
NeoLife
Misa Esports
EMSTAR
Mertovsk1
h0kz
Zuedsta
cyber
Трансляції
Donstu Esports
Misa EsportsПередматчеві коефіцієнти
Перемога
Donstu Esports2.13✓
Misa Esports1.63✕
Збережена передматчева лінія. Не LIVE-коефіцієнти.
Форма команд
Donstu Esports
| Програно | Donstu Esports | |
| Виграно | Donstu Esports | |
| Програно | Donstu Esports |
Misa Esports
| Виграно | Misa Esports | |
| Програно | Misa Esports | |
| Виграно | Misa Esports | |
| Програно | Misa Esports |
Історична статистика карт
| WR | Карти | Останні 5 | WR | Карти | Останні 5 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ancient | 46.7% | — | — | 48% | — | — | |
| Anubis | 53.5% | — | — | 52.8% | — | — | |
| 48.8% | — | — | 51.4% | — | — | ||
| Dust2 | 47.7% | — | — | 52% | — | — | |
| Inferno | 61.9% | — | — | 56.1% | — | — | |
| Mirage | 27.8% | — | — | 53.1% | — | — | |
| Nuke | 44.4% | — | — | 42.9% | — | — | |
Детальна статистика карт
Donstu Esports
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 46.7% |
| Anubis | 53.5% |
| 48.8% | |
| Dust2 | 47.7% |
| Inferno | 61.9% |
| Mirage | 27.8% |
| Nuke | 44.4% |
Misa Esports
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 48% |
| Anubis | 52.8% |
| 51.4% | |
| Dust2 | 52% |
| Inferno | 56.1% |
| Mirage | 53.1% |
| Nuke | 42.9% |
Історія особистих зустрічей
Відомі зустрічі1
0%
Нічиї0
0%
100%
| CCT Europe 2026 Contenders #2 | |
|---|---|
Donstu Esports | |
Деталі матчу
Текстова трансляція
Збережені події матчу. Трансляцію завершено.
Останні збережені дані
Total487
Events
487 записів
Latency classunknown
Команди: форма, карти та історія
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
Donstu Esports · Статистика матчу
Переглянути всі дані
Donstu Esports · Профіль команди
Переглянути всі дані
Misa Esports · Статистика матчу
Переглянути всі дані
Misa Esports · Профіль команди
Переглянути всі дані
Передматчева аналітика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
Форма команди
2 записів
ТипBO_3
Рахунок
2 записів
Команди
2 записів
СтатусUPCOMING
Start at2026-11-01T15:00:00.000000Z
ДоступноТак
Пул карт
2 записів
Статистика команд
2 записів
Турнір
Деталі
Історія особистих зустрічей
1 записів
Гравці: профілі й історична статистика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
redzed · Профілі гравців
EMSTAR · Профілі гравців
cyber · Профілі гравців
Due1yant · Профілі гравців
gleb86rus · Профілі гравців
Zuedsta · Профілі гравців
phorate · Профілі гравців
souv · Профілі гравців
h0kz · Профілі гравців
NeoLife · Профілі гравців
Серія
Серія