eternal premium
Завершений
0:2MAYBE
Навігація
Склад команд
Підсумкові дані уточнюються.
eternal premium
Innerpeace
skept1K
dazzy
saizius
P1kan0
MAYBE
edixenn
m4d4ra
thirtythird
Awi4
shallthing
Трансляції
eternal premium
MAYBEПередматчеві коефіцієнти
Перемога
eternal premium2.21✕
MAYBE1.61✓
Перемога на карті · Карта 1
eternal premium2.08
MAYBE1.69
Перемога на карті · Карта 2
eternal premium2.08
MAYBE1.69
Перемога на карті · Карта 3
eternal premium2.08
MAYBE1.69
Збережена передматчева лінія. Не LIVE-коефіцієнти.
Форма команд
eternal premium
| Виграно | eternal premium |
MAYBE
Історична статистика карт
| WR | Карти | Останні 5 | WR | Карти | Останні 5 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ancient | 50% | — | — | 47.3% | — | — | |
| Anubis | 29.7% | — | — | 54.1% | — | — | |
| — | — | — | — | 44.2% | — | — | |
| Dust2 | 44.7% | — | — | 38.3% | — | — | |
| Inferno | 54.2% | — | — | 47.7% | — | — | |
| Mirage | 49.6% | — | — | 51.6% | — | — | |
| Nuke | 35% | — | — | 49.6% | — | — | |
Детальна статистика карт
eternal premium
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 50% |
| Anubis | 29.7% |
| — | |
| Dust2 | 44.7% |
| Inferno | 54.2% |
| Mirage | 49.6% |
| Nuke | 35% |
MAYBE
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 47.3% |
| Anubis | 54.1% |
| 44.2% | |
| Dust2 | 38.3% |
| Inferno | 47.7% |
| Mirage | 51.6% |
| Nuke | 49.6% |
Історія особистих зустрічей
Відомі зустрічі1
0%
Нічиї0
0%
100%
| CCT Europe 2026 Challengers #7 | |
|---|---|
eternal premium | |
Деталі матчу
Текстова трансляція
Збережені події матчу. Трансляцію завершено.
Останні збережені дані
Total42
Events
42 записів
Latency classunknown
Команди: форма, карти та історія
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
eternal premium · Статистика матчу
Переглянути всі дані
eternal premium · Профіль команди
Переглянути всі дані
MAYBE · Статистика матчу
Переглянути всі дані
MAYBE · Профіль команди
Переглянути всі дані
Передматчева аналітика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
Команди
2 записів
ДоступноТак
Період статистикиTHREE_MONTHS
Передматчева аналітика · Додаткова деталізація
Останні збережені дані
Форма команди
2 записів
ТипBO_3
Рахунок
2 записів
Команди
2 записів
СтатусUPCOMING
Start at2026-11-01T09:00:00.000000Z
ДоступноТак
Пул карт
2 записів
Статистика команд
2 записів
Турнір
Деталі
Історія особистих зустрічей
1 записів
Гравці: профілі й історична статистика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
shallthing · Профілі гравців
m4d4ra · Профілі гравців
dazzy · Матчі гравця
Переглянути всі дані
dazzy · Профілі гравців
thirtythird · Профілі гравців
Sm1th · Профілі гравців
P1kan0 · Профілі гравців
edixenn · Профілі гравців
Awi4 · Профілі гравців
Innerpeace · Профілі гравців
tokyoshi · Профілі гравців
Серія
Серія