FOKUS
Завершений
2:1Acend
Навігація
Склад команд
Підсумкові дані уточнюються.
FOKUS
Banjo
Matheos
ztr
jocab
podi
Acend
Skrimo
AwaykeN
SPELLAN
SHiPZ
REDSTAR
Трансляції
FOKUS
AcendПередматчеві коефіцієнти
Перемога
FOKUS1.26✓
Acend3.67✕
Перемога на карті · Карта 1
FOKUS1.39
Acend2.88
Перемога на карті · Карта 2
FOKUS1.39
Acend2.88
Перемога на карті · Карта 3
FOKUS1.39
Acend2.88
Збережена передматчева лінія. Не LIVE-коефіцієнти.
Форма команд
FOKUS
| Виграно | FOKUS | |
| Виграно | FOKUS | |
| Виграно | FOKUS | |
| Виграно | FOKUS |
Acend
| Виграно | Acend | |
| Програно | Acend | |
| Виграно | Acend |
Історична статистика карт
| WR | Карти | Останні 5 | WR | Карти | Останні 5 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ancient | 54.4% | — | — | 50% | — | — | |
| Anubis | 48.8% | — | — | 35% | — | — | |
| 58.4% | — | — | 39.3% | — | — | ||
| Dust2 | 46% | — | — | 47.1% | — | — | |
| Inferno | 45.7% | — | — | 46.2% | — | — | |
| Mirage | 48.8% | — | — | 49.4% | — | — | |
| Nuke | — | 56.1% | — | — | — | — | — |
Детальна статистика карт
FOKUS
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 54.4% |
| Anubis | 48.8% |
| 58.4% | |
| Dust2 | 46% |
| Inferno | 45.7% |
| Mirage | 48.8% |
| Nuke | 56.1% |
Acend
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 50% |
| Anubis | 35% |
| 39.3% | |
| Dust2 | 47.1% |
| Inferno | 46.2% |
| Mirage | 49.4% |
| Nuke | — |
Історія особистих зустрічей
Попередніх очних зустрічей у збережених даних немає.
Деталі матчу
Текстова трансляція
Збережені події матчу. Трансляцію завершено.
Останні збережені дані
Total621
Events
621 записів
Latency classunknown
Команди: форма, карти та історія
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
FOKUS · Статистика матчу
Переглянути всі дані
FOKUS · Профіль команди
Переглянути всі дані
Acend · Статистика матчу
Переглянути всі дані
Acend · Профіль команди
Переглянути всі дані
Передматчева аналітика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
Команди
2 записів
ДоступноТак
Період статистикиTHREE_MONTHS
Передматчева аналітика · Додаткова деталізація
Форма команди
2 записів
ТипBO_3
Рахунок
2 записів
Команди
2 записів
СтатусUPCOMING
Start at2026-11-01T14:30:00.000000Z
ДоступноТак
Пул карт
2 записів
Статистика команд
2 записів
Турнір
Деталі
Карти турніру
Карти
7 записів
TierTIER_2
Команди
27 записів
End at2026-11-01T22:00:00.000000Z
LocationEurope
Start at2026-10-20T00:00:00.000000Z
ДоступноТак
OrganizerCCT
Призовий фонд
Деталі
Team count27
ТурнірCCT Europe 2026 Series #12
Гравці: профілі й історична статистика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
SPELLAN · Профілі гравців
Matheos · Матчі гравця
Переглянути всі дані
Matheos · Профілі гравців
SHiPZ · Профілі гравців
jocab · Матчі гравця
Переглянути всі дані
jocab · Профілі гравців
REDSTAR · Профілі гравців
h4rn · Профілі гравців
podi · Матчі гравця
Переглянути всі дані
podi · Профілі гравців
Skrimo · Профілі гравців
ztr · Матчі гравця
Переглянути всі дані
ztr · Профілі гравців
Banjo · Матчі гравця
Переглянути всі дані
Banjo · Профілі гравців
Серія
Серія