LAG
NuTorious
Навігація
Склад команд
Підсумкові дані уточнюються.
LAG
Bwills
Cryptic
SLIGHT
Sandman
djay
NuTorious
Kermi
Maze
bones
cmrn
neight
Карти
Карта 1Inferno
Карта 2Anubis
Карта 3Nuke
Карта 4Ancient
Карта 5Mirage
Не грали
Додаткові дані
| Карта | Map | Рахунок | Статус | Duration | Технічний результат | Тип результату | Player Stats | Weapon Usage | Result Status | Winner Team Id | Статистика застосовна | Кількість раундів | Objective Stats | Rounds Available | Data Availability | Data Completeness | Причина відсутності | Player Stats Available | Weapon Stats Available |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inferno | Рахунок | completed | Duration | Ні | played | Player Stats | Weapon Usage | completed | LAG | Так | 20 | Objective Stats | Так | Data Availability | Data Completeness | — | Так | Так |
| 2 | Anubis | Рахунок | completed | Duration | Ні | played | Player Stats | Weapon Usage | completed | LAG | Так | 13 | Objective Stats | Так | Data Availability | Data Completeness | — | Так | Так |
| 3 | Nuke | Рахунок | completed | Duration | Ні | played | Player Stats | Weapon Usage | completed | NuTorious | Так | 23 | Objective Stats | Так | Data Availability | Data Completeness | — | Так | Так |
| 4 | Ancient | Рахунок | completed | Duration | Ні | played | Player Stats | Weapon Usage | completed | LAG | Так | 21 | Objective Stats | Так | Data Availability | Data Completeness | — | Так | Так |
| 5 | Mirage | Рахунок | map_not_played | Duration | Ні | not_played | Player Stats | Weapon Usage | not_played | — | Ні | — | Objective Stats | Ні | Data Availability | Data Completeness | map_not_played | Ні | Ні |
Карти · Додаткова деталізація
| Карта | Статус | Назва карти | Зображення | Bomb Stats | Технічний результат | Bomb Events | Упевненість провайдера | Команда вибору | Тип результату | Team1Score | Team2Score | Якість даних | Map Image Url | Player Skins | Player Stats | Result Status | Winner Team Id | Cover Image Url | Статистика застосовна | Кількість раундів | Objective Stats | Упевненість, 0–1 | Data Availability | Map Name Canonical | Weapon Aggregates | Недоступні показники | Причина відсутності | Доступні розділи | Недоступні розділи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | completed | Inferno | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | LAG | played | 13 | 7 | partial | ![]() | Player Skins | Player Stats | completed | LAG | ![]() | Так | 20 | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Inferno | Weapon Aggregates | Недоступні показники | — | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 2 | completed | Anubis | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | NuTorious | played | 13 | 0 | partial | ![]() | Player Skins | Player Stats | completed | LAG | ![]() | Так | 13 | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Anubis | Weapon Aggregates | Недоступні показники | — | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 3 | completed | Nuke | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | LAG | played | 10 | 13 | partial | ![]() | Player Skins | Player Stats | completed | NuTorious | ![]() | Так | 23 | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Nuke | Weapon Aggregates | Недоступні показники | — | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 4 | completed | Ancient | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | NuTorious | played | 13 | 8 | partial | ![]() | Player Skins | Player Stats | completed | LAG | ![]() | Так | 21 | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Ancient | Weapon Aggregates | Недоступні показники | — | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 5 | map_not_played | Mirage | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | — | not_played | — | — | partial | ![]() | — | Player Stats | not_played | — | ![]() | Ні | — | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Mirage | Weapon Aggregates | Недоступні показники | map_not_played | Доступні розділи | Недоступні розділи |
LIVE — карти · Додаткова деталізація
Останні збережені дані
| Карта | Статус | Назва карти | Зображення | Bomb Stats | Технічний результат | Bomb Events | Упевненість провайдера | Команда вибору | Тип результату | Team1Score | Team2Score | Якість даних | Map Image Url | Player Stats | Result Status | Winner Team Id | Cover Image Url | Статистика застосовна | Кількість раундів | Objective Stats | Упевненість, 0–1 | Data Availability | Map Name Canonical | Weapon Aggregates | Недоступні показники | Причина відсутності | Доступні розділи | Недоступні розділи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | completed | Inferno | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | LAG | played | 13 | 7 | partial | ![]() | Player Stats | completed | LAG | ![]() | Так | 20 | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Inferno | Weapon Aggregates | Недоступні показники | — | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 2 | completed | Anubis | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | NuTorious | played | 13 | 0 | partial | ![]() | Player Stats | completed | LAG | ![]() | Так | 13 | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Anubis | Weapon Aggregates | Недоступні показники | — | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 3 | completed | Nuke | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | LAG | played | 10 | 13 | partial | ![]() | Player Stats | completed | NuTorious | ![]() | Так | 23 | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Nuke | Weapon Aggregates | Недоступні показники | — | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 4 | live | Ancient | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | NuTorious | played | 13 | 8 | partial | ![]() | Player Stats | live | — | ![]() | Так | — | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Ancient | Weapon Aggregates | Недоступні показники | — | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 5 | upcoming | Mirage | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | — | not_played | — | — | partial | ![]() | Player Stats | not_played | — | ![]() | Ні | — | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Mirage | Weapon Aggregates | Недоступні показники | map_not_played | Доступні розділи | Недоступні розділи |
Підсумкова статистика матчу
LAG
| Гравець | K | D | A | ADR | KAST | Рейтинг | Хедшоти | Перші вбивства | Перші смерті | Вбивства (T) | Вбивства (CT) | Смерті (T) | Смерті (CT) | ADR (T) | ADR (CT) | Рейтинг (T) | Рейтинг (CT) | KAST (T) | KAST (CT) | Різниця вбивств / смертей | Частка хедшотів | Раундів зіграно |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 11 | 9 | 69.7 | 85.0% | 1.10 | 4 | 2 | 3 | 8 | 2 | 7 | 4 | 84.1 | 48 | 1.36 | 0.64 | 75.0% | 100.0% | -1 | 40.0% | 20 | |
| 21 | 13 | 6 | 108.8 | 85.0% | 1.36 | 9 | 3 | 0 | 11 | 10 | 9 | 4 | 93.9 | 131.2 | 1.67 | 2.31 | 83.3% | 87.5% | 8 | 42.9% | 20 | |
| 16 | 9 | 5 | 69.9 | 80.0% | 1.26 | 2 | 3 | 1 | 6 | 10 | 6 | 3 | 45.8 | 106 | 1.15 | 2.39 | 75.0% | 87.5% | 7 | 12.5% | — | |
| 8 | 13 | 4 | 51.9 | 75.0% | 0.84 | 6 | 1 | 3 | 7 | 1 | 9 | 4 | 68.8 | 26.5 | 1.00 | 0.31 | 83.3% | 62.5% | -5 | 75.0% | 20 | |
| 18 | 10 | 3 | 92.5 | 75.0% | 1.31 | 12 | 2 | 2 | 10 | 8 | 6 | 4 | 78.1 | 114 | 1.26 | 1.42 | 75.0% | 75.0% | 8 | 66.7% | — |
NuTorious
| Гравець | K | D | A | ADR | KAST | Рейтинг | Хедшоти | Перші вбивства | Перші смерті | Вбивства (T) | Вбивства (CT) | Смерті (T) | Смерті (CT) | ADR (T) | ADR (CT) | Рейтинг (T) | Рейтинг (CT) | KAST (T) | KAST (CT) | Різниця вбивств / смертей | Частка хедшотів | Раундів зіграно |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 14 | 0 | 50.5 | 55.0% | 0.73 | 4 | 0 | 1 | 0 | 9 | 7 | 7 | 10.1 | 77.5 | 0.23 | 1.39 | 25.0% | 75.0% | -5 | 44.4% | — | |
| 8 | 14 | 10 | 72.1 | 75.0% | 0.93 | 4 | 1 | 2 | 4 | 4 | 5 | 9 | 77.4 | 68.6 | 0.79 | 0.36 | 75.0% | 75.0% | -6 | 50.0% | — | |
| 15 | 14 | 4 | 67.6 | 70.0% | 0.99 | 6 | 2 | 1 | 6 | 9 | 7 | 7 | 67.9 | 67.4 | 1.16 | 1.02 | 62.5% | 75.0% | 1 | 40.0% | — | |
| 9 | 13 | 3 | 48.8 | 65.0% | 0.82 | 5 | 2 | 3 | 3 | 7 | 5 | 8 | 39.9 | 54.8 | 0.87 | 0.65 | 50.0% | 75.0% | -4 | — | — | |
| 13 | 18 | 4 | 75.8 | 70.0% | 0.81 | 6 | 4 | 4 | 6 | 7 | 7 | 11 | 64.1 | 83.6 | 1.09 | 0.55 | 75.0% | 66.7% | -5 | 46.2% | — |
Додаткові дані
Рейтинг гравців
Карта 1
| Гравець | Команда | Вбивства | Смерті | Асисти | ADR | KAST | Рейтинг | ADR (T) | Профіль команди | ADR (CT) | KAST (T) | KAST (CT) | Профіль гравця | Вбивства (T) | Вбивства (CT) | Смерті (T) | Рейтинг (T) | Смерті (CT) | Рейтинг (CT) | Назва команди | Хедшоти | Різниця вбивств / смертей | Упевненість провайдера | Перші вбивства | Ім’я гравця | Якість даних | Перші смерті | Версія рейтингу | Упевненість, 0–1 | Частка хедшотів | Дані сторін доступні | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bwills | LAG | 10 | 11 | 9 | 69,7 | 85.0% | 1,1 | 84,1 | Профіль команди | 48 | 0,75 | 1 | Профіль гравця | 8 | 2 | 7 | 1,36 | 4 | 0,64 | LAG | 4 | -1 | medium | 2 | Bwills | partial | 3 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,4 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| Cryptic | LAG | 21 | 13 | 6 | 108,8 | 85.0% | 1,36 | 93,9 | Профіль команди | 131,2 | 0,83 | 0,88 | Профіль гравця | 11 | 10 | 9 | 1,67 | 4 | 2,31 | LAG | 9 | 8 | medium | 3 | Cryptic | partial | 0 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,43 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| SLIGHT | LAG | 16 | 9 | 5 | 69,9 | 80.0% | 1,26 | 45,8 | Профіль команди | 106 | 0,75 | 0,88 | Профіль гравця | 6 | 10 | 6 | 1,15 | 3 | 2,39 | LAG | 2 | 7 | medium | 3 | SLIGHT | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,13 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| Sandman | LAG | 8 | 13 | 4 | 51,9 | 75.0% | 0,84 | 68,8 | Профіль команди | 26,5 | 0,83 | 0,63 | Профіль гравця | 7 | 1 | 9 | 1 | 4 | 0,31 | LAG | 6 | -5 | medium | 1 | Sandman | partial | 3 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,75 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| djay | LAG | 18 | 10 | 3 | 92,5 | 75.0% | 1,31 | 78,1 | Профіль команди | 114 | 0,75 | 0,75 | Профіль гравця | 10 | 8 | 6 | 1,26 | 4 | 1,42 | LAG | 12 | 8 | medium | 2 | djay | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,67 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-17478 | NuTorious | 9 | 14 | 0 | 50,5 | 55.0% | 0,73 | 10,1 | Профіль команди | 77,5 | 0,25 | 0,75 | Профіль гравця | 0 | 9 | 7 | 0,23 | 7 | 1,39 | NuTorious | 4 | -5 | medium | 0 | Kermi | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,44 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-20033 | NuTorious | 8 | 14 | 10 | 72,1 | 75.0% | 0,93 | 77,4 | Профіль команди | 68,6 | 0,75 | 0,75 | Профіль гравця | 4 | 4 | 5 | 0,79 | 9 | 0,36 | NuTorious | 4 | -6 | medium | 1 | Maze | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,5 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-24524 | NuTorious | 15 | 14 | 4 | 67,6 | 70.0% | 0,99 | 67,9 | Профіль команди | 67,4 | 0,63 | 0,75 | Профіль гравця | 6 | 9 | 7 | 1,16 | 7 | 1,02 | NuTorious | 6 | 1 | medium | 2 | bones | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,4 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-24946 | NuTorious | 9 | 13 | 3 | 48,8 | 65.0% | 0,82 | 39,9 | Профіль команди | 54,8 | 0,5 | 0,75 | Профіль гравця | 3 | 7 | 5 | 0,87 | 8 | 0,65 | NuTorious | 5 | -4 | medium | 2 | cmrn | partial | 3 | cito_rating_1 | 0,7 | — | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-23412 | NuTorious | 13 | 18 | 4 | 75,8 | 70.0% | 0,81 | 64,1 | Профіль команди | 83,6 | 0,75 | 0,67 | Профіль гравця | 6 | 7 | 7 | 1,09 | 11 | 0,55 | NuTorious | 6 | -5 | medium | 4 | neight | partial | 4 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,46 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
Карта 2
| Гравець | Команда | Вбивства | Смерті | Асисти | ADR | KAST | Рейтинг | ADR (T) | Профіль команди | ADR (CT) | KAST (T) | KAST (CT) | Профіль гравця | Вбивства (T) | Вбивства (CT) | Смерті (T) | Рейтинг (T) | Смерті (CT) | Рейтинг (CT) | Назва команди | Хедшоти | Різниця вбивств / смертей | Упевненість провайдера | Перші вбивства | Ім’я гравця | Якість даних | Перші смерті | Версія рейтингу | Упевненість, 0–1 | Частка хедшотів | Дані сторін доступні | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bwills | LAG | 16 | 6 | 6 | 131,1 | 100.0% | 1,74 | 277 | Профіль команди | 118,9 | 1 | 1 | Профіль гравця | 3 | 13 | 1 | 6,23 | 5 | 2,13 | LAG | 7 | 10 | medium | 3 | Bwills | partial | 0 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,44 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| Cryptic | LAG | 12 | 6 | 4 | 96,6 | 92.3% | 1,44 | 75 | Профіль команди | 98,4 | 1 | 0,92 | Профіль гравця | 1 | 11 | 0 | 1,84 | 6 | 1,74 | LAG | 6 | 6 | medium | 1 | Cryptic | partial | 0 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,5 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| SLIGHT | LAG | 11 | 6 | 4 | 84,4 | 100.0% | 1,38 | 8 | Профіль команди | 90,8 | 1 | 1 | Профіль гравця | 0 | 11 | 0 | 1,26 | 6 | 1,61 | LAG | 1 | 5 | medium | 2 | SLIGHT | partial | 0 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,09 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| Sandman | LAG | 7 | 2 | 1 | 49,1 | 100.0% | 1,32 | 55 | Профіль команди | 48,6 | 1 | 1 | Профіль гравця | 0 | 7 | 0 | 1,24 | 2 | 1,52 | LAG | 5 | 5 | medium | 2 | Sandman | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,71 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| djay | LAG | 15 | 7 | 7 | 116,7 | 92.3% | 1,59 | 83 | Профіль команди | 119,5 | 1 | 0,92 | Профіль гравця | 1 | 14 | 0 | 1,68 | 7 | 1,75 | LAG | 8 | 8 | medium | 4 | djay | partial | 0 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,53 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-17478 | NuTorious | 5 | 11 | 1 | 50,9 | 46.2% | 0,58 | 55,2 | Профіль команди | 0 | 0,5 | 0 | Профіль гравця | 5 | 0 | 11 | 0,61 | 1 | 0,05 | NuTorious | 3 | -6 | medium | 0 | Kermi | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,6 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-20033 | NuTorious | 3 | 12 | 2 | 36,8 | 76.9% | 0,48 | 39,8 | Профіль команди | 0 | 0,75 | 1 | Профіль гравця | 3 | 0 | 11 | 0,45 | 1 | 0,37 | NuTorious | 2 | -9 | medium | 1 | Maze | partial | 3 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,67 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-24524 | NuTorious | 4 | 13 | 2 | 37,8 | 53.8% | 0,41 | 38,3 | Профіль команди | 31 | 0,58 | 0 | Профіль гравця | 4 | 0 | 12 | 0,48 | 1 | 0,35 | NuTorious | 3 | -9 | medium | 0 | bones | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,75 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-24946 | NuTorious | 5 | 13 | 2 | 36,5 | 46.2% | 0,42 | 39,5 | Профіль команди | 0 | 0,5 | 0 | Профіль гравця | 5 | 0 | 12 | 0,41 | 1 | 0,14 | NuTorious | 2 | -8 | medium | 0 | cmrn | partial | 3 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,4 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-23412 | NuTorious | 10 | 13 | 1 | 79,3 | 69.2% | 0,77 | 70,5 | Профіль команди | 185 | 0,67 | 1 | Профіль гравця | 9 | 1 | 12 | 0,82 | 1 | 1,72 | NuTorious | 7 | -3 | medium | 0 | neight | partial | 3 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,7 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
Карта 3
| Гравець | Команда | Вбивства | Смерті | Асисти | ADR | KAST | Рейтинг | ADR (T) | Профіль команди | ADR (CT) | KAST (T) | KAST (CT) | Профіль гравця | Вбивства (T) | Вбивства (CT) | Смерті (T) | Рейтинг (T) | Смерті (CT) | Рейтинг (CT) | Назва команди | Хедшоти | Різниця вбивств / смертей | Упевненість провайдера | Перші вбивства | Ім’я гравця | Якість даних | Перші смерті | Версія рейтингу | Упевненість, 0–1 | Частка хедшотів | Дані сторін доступні | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bwills | LAG | 11 | 15 | 4 | 64,2 | 69.6% | 0,9 | 62,2 | Профіль команди | 66,4 | 0,58 | 0,82 | Профіль гравця | 5 | 6 | 10 | 0,69 | 5 | 0,99 | LAG | 7 | -4 | medium | 1 | Bwills | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,64 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| Cryptic | LAG | 12 | 17 | 4 | 62,6 | 56.5% | 0,81 | 71,4 | Профіль команди | 53 | 0,67 | 0,46 | Профіль гравця | 7 | 5 | 10 | 0,94 | 7 | 0,58 | LAG | 7 | -5 | medium | 2 | Cryptic | partial | 5 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,58 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| SLIGHT | LAG | 11 | 16 | 8 | 69,8 | 52.2% | 0,88 | 66,8 | Профіль команди | 73,1 | 0,5 | 0,55 | Профіль гравця | 6 | 5 | 10 | 1,04 | 6 | 0,57 | LAG | 4 | -5 | medium | 2 | SLIGHT | partial | 5 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,36 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| Sandman | LAG | 17 | 14 | 3 | 76,7 | 69.6% | 1,08 | 80,2 | Профіль команди | 73 | 0,67 | 0,73 | Профіль гравця | 10 | 7 | 7 | 1,52 | 7 | 0,85 | LAG | 7 | 3 | medium | 2 | Sandman | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,41 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| djay | LAG | 12 | 11 | 4 | 56,1 | 65.2% | 1,02 | 50,3 | Профіль команди | 62,5 | 0,42 | 0,91 | Профіль гравця | 5 | 7 | 7 | 0,82 | 4 | 0,94 | LAG | 3 | 1 | medium | 1 | djay | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,25 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-17478 | NuTorious | 16 | 14 | 4 | 74,7 | 73.9% | 1,07 | 49,5 | Профіль команди | 97,8 | 0,64 | 0,83 | Профіль гравця | 4 | 12 | 7 | 0,83 | 7 | 1,46 | NuTorious | 8 | 2 | medium | 4 | Kermi | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,5 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-20033 | NuTorious | 15 | 12 | 5 | 70,7 | 82.6% | 1,14 | 69 | Профіль команди | 72,2 | 0,82 | 0,83 | Профіль гравця | 7 | 8 | 5 | 1,55 | 7 | 0,78 | NuTorious | 9 | 3 | medium | 4 | Maze | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,6 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-24524 | NuTorious | 21 | 12 | 3 | 89,4 | 91.3% | 1,32 | 72,5 | Профіль команди | 104,8 | 0,82 | 1 | Профіль гравця | 8 | 13 | 6 | 1,63 | 6 | 1,46 | NuTorious | 7 | 9 | medium | 4 | bones | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,33 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-24946 | NuTorious | 15 | 12 | 3 | 74,3 | 65.2% | 1,09 | 65,1 | Профіль команди | 82,7 | 0,46 | 0,83 | Профіль гравця | 6 | 9 | 7 | 0,83 | 5 | 1,33 | NuTorious | 10 | 3 | medium | 2 | cmrn | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,67 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-23412 | NuTorious | 6 | 13 | 1 | 30,7 | 65.2% | 0,72 | 31,5 | Профіль команди | 30 | 0,82 | 0,5 | Профіль гравця | 4 | 2 | 5 | 0,96 | 8 | 0,39 | NuTorious | 3 | -7 | medium | 1 | neight | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,5 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
Карта 4
| Гравець | Команда | Вбивства | Смерті | Асисти | ADR | KAST | Рейтинг | ADR (T) | Профіль команди | ADR (CT) | KAST (T) | KAST (CT) | Профіль гравця | Вбивства (T) | Вбивства (CT) | Смерті (T) | Рейтинг (T) | Смерті (CT) | Рейтинг (CT) | Назва команди | Хедшоти | Різниця вбивств / смертей | Упевненість провайдера | Перші вбивства | Ім’я гравця | Якість даних | Перші смерті | Версія рейтингу | Упевненість, 0–1 | Частка хедшотів | Дані сторін доступні | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bwills | LAG | 10 | 13 | 7 | 61 | 76.2% | 0,96 | 61,2 | Профіль команди | 60,8 | 0,67 | 0,83 | Профіль гравця | 5 | 5 | 5 | 1,22 | 8 | 0,78 | LAG | 6 | -3 | medium | 0 | Bwills | partial | 3 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,6 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| Cryptic | LAG | 22 | 13 | 7 | 100 | 90.5% | 1,37 | 96,9 | Профіль команди | 102,4 | 0,78 | 1 | Профіль гравця | 8 | 14 | 8 | 1,38 | 5 | 1,89 | LAG | 16 | 9 | medium | 1 | Cryptic | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,73 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| SLIGHT | LAG | 9 | 13 | 7 | 57,3 | 66.7% | 0,91 | 22,8 | Профіль команди | 83,2 | 0,56 | 0,75 | Профіль гравця | 1 | 8 | 7 | 0,31 | 6 | 1,04 | LAG | 1 | -4 | medium | 4 | SLIGHT | partial | 3 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,11 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| Sandman | LAG | 22 | 14 | 4 | 88,1 | 81.0% | 1,24 | 135,4 | Профіль команди | 52,7 | 0,89 | 0,75 | Профіль гравця | 13 | 9 | 6 | 2,79 | 8 | 0,85 | LAG | 12 | 8 | medium | 3 | Sandman | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,55 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| djay | LAG | 12 | 14 | 6 | 68,6 | 81.0% | 0,99 | 55,1 | Профіль команди | 78,8 | 0,67 | 0,92 | Профіль гравця | 4 | 8 | 8 | 0,54 | 6 | 1,33 | LAG | 5 | -2 | medium | 3 | djay | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,42 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-17478 | NuTorious | 11 | 11 | 6 | 62,5 | 85.7% | 1,07 | 82,4 | Профіль команди | 35,9 | 0,83 | 0,89 | Профіль гравця | 10 | 1 | 5 | 1,5 | 6 | 0,43 | NuTorious | 6 | 0 | medium | 0 | Kermi | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,55 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-20033 | NuTorious | 15 | 13 | 7 | 71,4 | 66.7% | 1,08 | 50,2 | Профіль команди | 99,7 | 0,58 | 0,78 | Профіль гравця | 4 | 11 | 9 | 0,67 | 5 | 1,4 | NuTorious | 8 | 2 | medium | 1 | Maze | partial | 4 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,53 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-24524 | NuTorious | 14 | 16 | 2 | 62,1 | 81.0% | 0,89 | 38,7 | Профіль команди | 93,3 | 0,83 | 0,78 | Профіль гравця | 4 | 10 | 9 | 0,63 | 7 | 1,43 | NuTorious | 4 | -2 | medium | 4 | bones | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,29 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-24946 | NuTorious | 12 | 19 | 3 | 70,8 | 71.4% | 0,75 | 56,1 | Профіль команди | 90,3 | 0,67 | 0,78 | Профіль гравця | 6 | 6 | 11 | 0,74 | 8 | 1,05 | NuTorious | 8 | -7 | medium | 4 | cmrn | partial | 4 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,67 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cs2-player-23412 | NuTorious | 14 | 16 | 3 | 76,8 | 76.2% | 0,94 | 70,8 | Профіль команди | 84,8 | 0,75 | 0,78 | Профіль гравця | 9 | 5 | 10 | 1,08 | 6 | 0,95 | NuTorious | 8 | -2 | medium | 1 | neight | partial | 0 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,57 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
LIVE — статистика гравців · Додаткова деталізація
Останні збережені дані
Серія та окремі карти показані окремо.
10 записів
Трансляції
LAG
NuToriousПередматчеві коефіцієнти
Перемога
Перемога на карті · Карта 1
Перемога на карті · Карта 2
Перемога на карті · Карта 3
Збережена передматчева лінія. Не LIVE-коефіцієнти.
Форма команд
LAG
| Виграно | LAG | |
| Програно | LAG | |
| Виграно | LAG | |
| Виграно | LAG | |
| Виграно | LAG |
NuTorious
| Програно | NuTorious |
Історична статистика карт
| WR | Карти | Останні 5 | WR | Карти | Останні 5 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | 57% | 86 | — | — | — | ||
| — | 45.1% | 51 | — | — | — | ||
| — | 56.3% | 64 | — | — | — | ||
| — | 62.1% | 95 | — | — | — | ||
| — | 43.4% | 53 | — | — | — | ||
| — | 56.9% | 51 | — | — | — | ||
| — | 40% | 15 | — | — | — | — | |
| — | 54.5% | 22 | — | — | — | — | |
| — | 47.1% | 17 | — | — | — | — | |
Детальна статистика карт
LAG
| Карта | Зіграно карт | Перемоги | Поразки | Нічиї | Перемоги, % | Поразки, % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 86 | 49 | 37 | 0 | 57% | 43% | |
| 51 | 23 | 28 | 0 | 45.1% | 54.9% | |
| 64 | 36 | 28 | 0 | 56.3% | 43.8% | |
| 95 | 59 | 36 | 0 | 62.1% | 37.9% | |
| 53 | 23 | 30 | 0 | 43.4% | 56.6% | |
| 51 | 29 | 22 | 0 | 56.9% | 43.1% | |
| 15 | 6 | 9 | 0 | 40% | 60% | |
| 22 | 12 | 10 | 0 | 54.5% | 45.5% | |
| 17 | 8 | 9 | 0 | 47.1% | 52.9% |
Історія особистих зустрічей
Попередніх очних зустрічей у збережених даних немає.
Турнір
Усі команди турніру
NuTorious
Holly Molly
LAG
Sutti's Money Crew
Турнірна сітка
Playoffs
Півфінали
Фінал
Деталі матчу
Історія раундів
Останні збережені дані
50 записів
Текстова трансляція
Збережені події матчу. Трансляцію завершено.
Останні збережені дані
94 записів
Текстова трансляція · Додаткова деталізація
Останні збережені дані
1315 записів
Турнір: учасники, таблиця й сітка
Турнірна сітка
Переглянути всі дані
Турнірна таблиця
Переглянути всі дані
Команди
Переглянути всі дані
Турнір
Переглянути всі дані
Команди: форма, карти та історія
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
LAG · Форма команди
Переглянути всі дані
LAG · Пул карт
Переглянути всі дані
LAG · Статистика карт
Переглянути всі дані
LAG · Поточна заявка команди
Переглянути всі дані
LAG · Зміни заявки
Переглянути всі дані
LAG · Профіль команди
Переглянути всі дані
NuTorious · Профіль команди
Переглянути всі дані
LAG · Статистика матчу
Переглянути всі дані
LAG · Профіль команди
Переглянути всі дані
NuTorious · Статистика матчу
Переглянути всі дані
NuTorious · Профіль команди
Переглянути всі дані
Гравці: профілі й історична статистика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
djay · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
djay · Player-clutches
Переглянути всі дані
djay · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
djay · Форма гравця
Переглянути всі дані
djay · Профілі гравців
djay · Сезони гравця
Переглянути всі дані
djay · Статистика гравців
Переглянути всі дані
djay · Player-teams/history
Переглянути всі дані
djay · Зброя гравця
Переглянути всі дані
Cryptic · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
Cryptic · Player-clutches
Переглянути всі дані
Cryptic · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
Cryptic · Форма гравця
Переглянути всі дані
Cryptic · Профілі гравців
Cryptic · Сезони гравця
Переглянути всі дані
Cryptic · Статистика гравців
Переглянути всі дані
Cryptic · Player-teams/history
Переглянути всі дані
Cryptic · Зброя гравця
Переглянути всі дані
Bwills · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
Bwills · Player-clutches
Переглянути всі дані
Bwills · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
Bwills · Форма гравця
Переглянути всі дані
Bwills · Профілі гравців
Bwills · Сезони гравця
Переглянути всі дані
Bwills · Статистика гравців
Переглянути всі дані
Bwills · Player-teams/history
Переглянути всі дані
SLIGHT · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
SLIGHT · Player-clutches
Переглянути всі дані
SLIGHT · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
SLIGHT · Форма гравця
Переглянути всі дані
SLIGHT · Профілі гравців
SLIGHT · Сезони гравця
Переглянути всі дані
SLIGHT · Статистика гравців
Переглянути всі дані
SLIGHT · Player-teams/history
Переглянути всі дані
SLIGHT · Зброя гравця
Переглянути всі дані
Sandman · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
Sandman · Player-clutches
Переглянути всі дані
Sandman · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
Sandman · Форма гравця
Переглянути всі дані
Sandman · Профілі гравців
Sandman · Сезони гравця
Переглянути всі дані
Sandman · Статистика гравців
Переглянути всі дані
Sandman · Player-teams/history
Переглянути всі дані
Sandman · Зброя гравця
Переглянути всі дані
Sandman · Матчі гравця
Переглянути всі дані
Bwills · Матчі гравця
Переглянути всі дані
Cryptic · Матчі гравця
Переглянути всі дані
Fruitcupx · Матчі гравця
Переглянути всі дані
Fruitcupx · Профілі гравців
Kermi · Матчі гравця
Переглянути всі дані
Kermi · Профілі гравців
bones · Профілі гравців
cmrn · Матчі гравця
Переглянути всі дані
cmrn · Профілі гравців
SLIGHT · Матчі гравця
Переглянути всі дані
neight · Матчі гравця
Переглянути всі дані
neight · Профілі гравців
djay · Матчі гравця
Переглянути всі дані
djay · Профілі гравців
Bwills · Зброя гравця
Останні збережені дані
Переглянути всі дані
Sandman · Профілі гравців
Bwills · Профілі гравців
Cryptic · Профілі гравців
SLIGHT · Профілі гравців
Серія
Серія
Переглянути всі дані
Серія · Додаткова деталізація
Серія
Останні збережені дані