Legacy
The Mongolz
Навігація
Склад команд
Підсумкові дані уточнюються.
Legacy
try
dumau
latto
ksloks
arT
The Mongolz
910
Techno4K
bLitz
cobrazera
nin9
Карти
Карта 1Mirage
Карта 2Dust2
Карта 3Ancient
Додаткові дані
| Карта | Map | Рахунок | Статус | Duration | Технічний результат | Тип результату | Player Stats | Weapon Usage | Result Status | Winner Team Id | Статистика застосовна | Кількість раундів | Objective Stats | Rounds Available | Data Availability | Data Completeness | Player Stats Available | Weapon Stats Available |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mirage | Рахунок | completed | Duration | Ні | played | Player Stats | Weapon Usage | completed | Legacy | Так | 29 | Objective Stats | Так | Data Availability | Data Completeness | Так | Ні |
| 2 | Dust2 | Рахунок | completed | Duration | Ні | played | Player Stats | Weapon Usage | completed | The MongolZ | Так | 19 | Objective Stats | Так | Data Availability | Data Completeness | Так | Ні |
| 3 | Ancient | Рахунок | completed | Duration | Ні | played | Player Stats | Weapon Usage | completed | The MongolZ | Так | 21 | Objective Stats | Так | Data Availability | Data Completeness | Так | Ні |
Карти · Додаткова деталізація
| Карта | Статус | Назва карти | Зображення | Bomb Stats | Технічний результат | Bomb Events | Упевненість провайдера | Команда вибору | Тип результату | Team1Score | Team2Score | Якість даних | Map Image Url | Player Skins | Player Stats | Result Status | Winner Team Id | Cover Image Url | Статистика застосовна | Кількість раундів | Objective Stats | Упевненість, 0–1 | Data Availability | Map Name Canonical | Weapon Aggregates | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | completed | Mirage | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | The MongolZ | played | 16 | 13 | partial | ![]() | Player Skins | Player Stats | completed | Legacy | ![]() | Так | 29 | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Mirage | Weapon Aggregates | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 2 | completed | Dust2 | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | Legacy | played | 6 | 13 | partial | ![]() | Player Skins | Player Stats | completed | The MongolZ | ![]() | Так | 19 | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Dust2 | Weapon Aggregates | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 3 | completed | Ancient | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | — | played | 8 | 13 | partial | ![]() | Player Skins | Player Stats | completed | The MongolZ | ![]() | Так | 21 | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Ancient | Weapon Aggregates | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
LIVE — карти · Додаткова деталізація
Останні збережені дані
| Карта | Статус | Назва карти | Зображення | Bomb Stats | Технічний результат | Bomb Events | Упевненість провайдера | Команда вибору | Тип результату | Team1Score | Team2Score | Якість даних | Map Image Url | Player Stats | Result Status | Winner Team Id | Cover Image Url | Статистика застосовна | Кількість раундів | Objective Stats | Упевненість, 0–1 | Data Availability | Map Name Canonical | Weapon Aggregates | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | completed | Mirage | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | The MongolZ | played | 16 | 13 | partial | ![]() | Player Stats | completed | Legacy | ![]() | Так | 29 | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Mirage | Weapon Aggregates | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 2 | completed | Dust2 | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | Legacy | played | 6 | 13 | partial | ![]() | Player Stats | completed | The MongolZ | ![]() | Так | 19 | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Dust2 | Weapon Aggregates | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 3 | live | Ancient | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | — | played | 8 | 12 | partial | ![]() | Player Stats | live | — | ![]() | Так | — | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Ancient | Weapon Aggregates | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
Підсумкова статистика матчу
Legacy
| Гравець | K | D | A | ADR | Хедшоти | Kpr | Adr sum | Асисти флешками | Раундів зіграно | KAST | Рейтинг | Перші вбивства | Перші смерті | Вбивства (T) | Вбивства (CT) | Смерті (T) | Смерті (CT) | ADR (T) | ADR (CT) | Рейтинг (T) | Рейтинг (CT) | KAST (T) | KAST (CT) | Різниця вбивств / смертей | Частка хедшотів |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 14 | 5 | 89.3 | 11 | 1 | 89.3 | 2 | 29 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |
| 28 | 23 | 10 | 96.5 | 13 | 1.0 | 96.5 | 0 | 29 | 82.8% | 1.17 | 8 | 4 | 10 | 18 | 14 | 9 | 61.4 | 134.1 | 0.92 | 1.89 | 80.0% | 85.7% | 5 | 46.4% | |
| 24 | 20 | 12 | 94.4 | 16 | 0.8 | 94.4 | 4 | 29 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |
| 18 | 17 | 7 | 68.7 | 8 | 0.6 | 68.7 | 1 | 29 | 89.7% | 1.09 | 2 | 1 | 6 | 12 | 12 | 5 | 54.5 | 83.9 | 0.74 | 1.56 | 86.7% | 92.9% | 1 | 44.4% | |
| 12 | 18 | 4 | 50.8 | 7 | 0.4 | 50.8 | 0 | 29 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
The Mongolz
| Гравець | K | D | A | ADR | Хедшоти | Kpr | Adr sum | Асисти флешками | Раундів зіграно | KAST | Рейтинг | Перші вбивства | Перші смерті | Вбивства (T) | Вбивства (CT) | Смерті (T) | Смерті (CT) | ADR (T) | ADR (CT) | Рейтинг (T) | Рейтинг (CT) | KAST (T) | KAST (CT) | Різниця вбивств / смертей | Частка хедшотів |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 | 22 | 2 | 81.6 | 9 | 0.8 | 81.6 | 0 | 29 | 69.0% | 1.00 | 3 | 2 | 9 | 15 | 13 | 9 | 60.9 | 100.9 | 0.75 | 1.58 | 57.1% | 80.0% | 2 | 37.5% | |
| 19 | 22 | 10 | 86.6 | 9 | 0.7 | 86.6 | 1 | 29 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |
| 17 | 23 | 5 | 55.1 | 9 | 0.6 | 55.1 | 0 | 29 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |
| 16 | 23 | 6 | 59.6 | 9 | 0.6 | 59.6 | 3 | 29 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |
| 16 | 21 | 10 | 65.7 | 9 | 0.6 | 65.7 | 2 | 29 | 62.1% | 0.90 | 1 | 5 | 5 | 11 | 13 | 8 | 54.1 | 76.5 | 0.82 | 1.21 | 50.0% | 73.3% | -5 | 56.3% | |
| 19 | 22 | 10 | 86.6 | 9 | — | — | — | — | 72.4% | 1.01 | 4 | 1 | 5 | 14 | 12 | 10 | 53.5 | 117.5 | 0.71 | 1.53 | 42.9% | 100.0% | -3 | 47.4% |
Додаткові дані
Рейтинг гравців
Карта 1
| Гравець | Команда | Вбивства | Смерті | Асисти | ADR | KAST | Рейтинг | ADR (T) | Профіль команди | ADR (CT) | KAST (T) | KAST (CT) | Профіль гравця | Вбивства (T) | Вбивства (CT) | Смерті (T) | Рейтинг (T) | Смерті (CT) | Рейтинг (CT) | Назва команди | Хедшоти | Різниця вбивств / смертей | Упевненість провайдера | Перші вбивства | Ім’я гравця | Якість даних | Перші смерті | Версія рейтингу | Упевненість, 0–1 | Частка хедшотів | Дані сторін доступні | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| arT | Legacy | 12 | 18 | 3 | 50,8 | 69.0% | 0,83 | 67,2 | Профіль команди | 33,2 | 0,73 | 0,64 | Профіль гравця | 9 | 3 | 12 | 0,9 | 6 | 0,58 | Legacy | 7 | -6 | medium | 2 | arT | partial | 5 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,58 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| dumau | Legacy | 28 | 23 | 10 | 96,5 | 82.8% | 1,17 | 61,4 | Профіль команди | 134,1 | 0,8 | 0,86 | Профіль гравця | 10 | 18 | 14 | 0,92 | 9 | 1,89 | Legacy | 13 | 5 | medium | 8 | dumau | partial | 4 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,46 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| ksloks | Legacy | 18 | 17 | 7 | 68,7 | 89.7% | 1,09 | 54,5 | Профіль команди | 83,9 | 0,87 | 0,93 | Профіль гравця | 6 | 12 | 12 | 0,74 | 5 | 1,56 | Legacy | 8 | 1 | medium | 2 | ksloks | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,44 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| latto | Legacy | 23 | 20 | 12 | 94,4 | 75.9% | 1,17 | 69,5 | Профіль команди | 121,1 | 0,53 | 1 | Профіль гравця | 8 | 16 | 13 | 0,97 | 7 | 1,6 | Legacy | 16 | 3 | medium | 2 | latto | partial | 4 | cito_rating_1 | 0,7 | — | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| try | Legacy | 29 | 14 | 4 | 89,3 | 79.3% | 1,36 | 96,8 | Профіль команди | 81,4 | 0,73 | 0,86 | Профіль гравця | 16 | 13 | 10 | 1,61 | 4 | 1,21 | Legacy | 11 | 15 | medium | 0 | try | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,38 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 910 | The MongolZ | 24 | 22 | 2 | 81,6 | 69.0% | 1 | 60,9 | Профіль команди | 100,9 | 0,57 | 0,8 | Профіль гравця | 9 | 15 | 13 | 0,75 | 9 | 1,58 | The MongolZ | 9 | 2 | medium | 3 | 910 | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,38 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| Techno | The MongolZ | 19 | 22 | 10 | 86,6 | 72.4% | 1,01 | 53,5 | Профіль команди | 117,5 | 0,43 | 1 | Профіль гравця | 5 | 14 | 12 | 0,71 | 10 | 1,53 | The MongolZ | 9 | -3 | medium | 4 | Techno | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,47 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| bLitz | The MongolZ | 17 | 23 | 6 | 55,1 | 62.1% | 0,79 | 38,9 | Профіль команди | 70,3 | 0,43 | 0,8 | Профіль гравця | 4 | 13 | 11 | 0,52 | 12 | 0,86 | The MongolZ | 9 | -6 | medium | 3 | bLitz | partial | 4 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,53 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cobrazera | The MongolZ | 16 | 23 | 5 | 59,6 | 72.4% | 0,8 | 56,2 | Профіль команди | 62,7 | 0,57 | 0,87 | Профіль гравця | 8 | 8 | 13 | 1 | 10 | 0,71 | The MongolZ | 9 | -7 | medium | 4 | cobrazera | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,56 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| nin9 | The MongolZ | 16 | 21 | 10 | 65,7 | 62.1% | 0,9 | 54,1 | Профіль команди | 76,5 | 0,5 | 0,73 | Профіль гравця | 5 | 11 | 13 | 0,82 | 8 | 1,21 | The MongolZ | 9 | -5 | medium | 1 | nin9 | partial | 5 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,56 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
Карта 2
| Гравець | Команда | Вбивства | Смерті | Асисти | ADR | KAST | Рейтинг | ADR (T) | Профіль команди | ADR (CT) | KAST (T) | KAST (CT) | Профіль гравця | Вбивства (T) | Вбивства (CT) | Смерті (T) | Рейтинг (T) | Смерті (CT) | Рейтинг (CT) | Назва команди | Хедшоти | Різниця вбивств / смертей | Упевненість провайдера | Перші вбивства | Ім’я гравця | Якість даних | Перші смерті | Версія рейтингу | Упевненість, 0–1 | Частка хедшотів | Дані сторін доступні | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| arT | Legacy | 16 | 15 | 6 | 98,7 | 73.7% | 1,1 | 75,3 | Профіль команди | 138,7 | 0,67 | 0,86 | Профіль гравця | 9 | 7 | 11 | 1,26 | 4 | 1,43 | Legacy | 6 | 1 | medium | 2 | arT | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,38 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| dumau | Legacy | 7 | 15 | 3 | 52,1 | 52.6% | 0,66 | 46,6 | Профіль команди | 61,4 | 0,42 | 0,71 | Профіль гравця | 3 | 4 | 12 | 0,53 | 3 | 1,09 | Legacy | 4 | -8 | medium | 2 | dumau | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,57 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| ksloks | Legacy | 9 | 13 | 1 | 33,6 | 57.9% | 0,71 | 53,1 | Профіль команди | 0,1 | 0,58 | 0,57 | Профіль гравця | 9 | 1 | 10 | 0,86 | 3 | 0,54 | Legacy | 4 | -4 | medium | 1 | ksloks | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | — | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| latto | Legacy | 13 | 12 | 6 | 73,9 | 47.4% | 1,02 | 53,2 | Профіль команди | 109,6 | 0,33 | 0,71 | Профіль гравця | 4 | 9 | 9 | 0,55 | 3 | 1,52 | Legacy | 7 | 1 | medium | 0 | latto | partial | 4 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,54 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| try | Legacy | 6 | 16 | 5 | 59,9 | 42.1% | 0,62 | 53,3 | Профіль команди | 71,1 | 0,33 | 0,57 | Профіль гравця | 2 | 4 | 12 | 0,41 | 4 | 0,62 | Legacy | 2 | -10 | medium | 2 | try | partial | 4 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,33 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 910 | The MongolZ | 16 | 10 | 1 | 84,6 | 78.9% | 1,22 | 106,9 | Профіль команди | 71,6 | 0,71 | 0,83 | Профіль гравця | 6 | 10 | 4 | 1,62 | 6 | 1,16 | The MongolZ | 6 | 6 | medium | 3 | 910 | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,38 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| Techno | The MongolZ | 8 | 12 | 5 | 65,4 | 68.4% | 0,91 | 57,1 | Профіль команди | 70,2 | 0,57 | 0,75 | Профіль гравця | 2 | 6 | 6 | 0,64 | 6 | 0,92 | The MongolZ | 6 | -4 | medium | 1 | Techno | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,75 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| bLitz | The MongolZ | 11 | 11 | 5 | 66,9 | 84.2% | 1,06 | 30,1 | Профіль команди | 88,4 | 0,71 | 0,92 | Профіль гравця | 3 | 8 | 4 | 0,74 | 8 | 1,22 | The MongolZ | 7 | 0 | medium | 2 | bLitz | partial | 0 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,64 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cobrazera | The MongolZ | 17 | 9 | 7 | 86,6 | 78.9% | 1,36 | 84,6 | Профіль команди | 87,8 | 0,57 | 0,92 | Профіль гравця | 5 | 12 | 5 | 1,34 | 4 | 1,42 | The MongolZ | 5 | 8 | medium | 4 | cobrazera | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,29 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| nin9 | The MongolZ | 19 | 9 | 8 | 102,7 | 78.9% | 1,48 | 40,7 | Профіль команди | 138,9 | 0,57 | 0,92 | Профіль гравця | 1 | 18 | 6 | 0,69 | 3 | 2,41 | The MongolZ | 13 | 10 | medium | 2 | nin9 | partial | 3 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,68 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
Карта 3
| Гравець | Команда | Вбивства | Смерті | Асисти | ADR | KAST | Рейтинг | ADR (T) | Профіль команди | ADR (CT) | KAST (T) | KAST (CT) | Профіль гравця | Вбивства (T) | Вбивства (CT) | Смерті (T) | Рейтинг (T) | Смерті (CT) | Рейтинг (CT) | Назва команди | Хедшоти | Різниця вбивств / смертей | Упевненість провайдера | Перші вбивства | Ім’я гравця | Якість даних | Перші смерті | Версія рейтингу | Упевненість, 0–1 | Частка хедшотів | Дані сторін доступні | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| arT | Legacy | 10 | 14 | 7 | 72 | 52.4% | 0,91 | 72,6 | Профіль команди | 71,7 | 0,44 | 0,58 | Профіль гравця | 4 | 6 | 5 | 0,8 | 9 | 0,64 | Legacy | 4 | -4 | medium | 2 | arT | partial | 5 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,4 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| dumau | Legacy | 11 | 13 | 5 | 55 | 76.2% | 0,94 | 38,9 | Профіль команди | 67,1 | 0,67 | 0,83 | Профіль гравця | 4 | 7 | 6 | 0,68 | 7 | 0,95 | Legacy | 4 | -2 | medium | 3 | dumau | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,36 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| ksloks | Legacy | 13 | 15 | 5 | 70 | 76.2% | 0,96 | 94,8 | Профіль команди | 51,3 | 0,78 | 0,75 | Профіль гравця | 7 | 6 | 6 | 1,13 | 9 | 0,67 | Legacy | 6 | -2 | medium | 2 | ksloks | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,46 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| latto | Legacy | 15 | 13 | 3 | 76,4 | 85.7% | 1,1 | 76,2 | Профіль команди | 76,5 | 0,78 | 0,92 | Профіль гравця | 7 | 8 | 5 | 1,15 | 8 | 0,85 | Legacy | 4 | 2 | medium | 1 | latto | partial | 3 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,27 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| try | Legacy | 17 | 9 | 2 | 79,5 | 81.0% | 1,28 | 125 | Профіль команди | 45,3 | 0,78 | 0,83 | Профіль гравця | 12 | 7 | 4 | 1,56 | 5 | 0,59 | Legacy | 4 | 8 | medium | 0 | try | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | — | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 910 | The MongolZ | 16 | 13 | 2 | 80,6 | 71.4% | 1,09 | 76,1 | Профіль команди | 86,7 | 0,83 | 0,56 | Профіль гравця | 9 | 7 | 6 | 1,78 | 7 | 1,17 | The MongolZ | 8 | 3 | medium | 4 | 910 | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,5 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| Techno | The MongolZ | 17 | 12 | 4 | 87,8 | 71.4% | 1,2 | 101,8 | Профіль команди | 69,1 | 0,83 | 0,56 | Профіль гравця | 12 | 5 | 6 | 2,18 | 6 | 1,02 | The MongolZ | 9 | 5 | medium | 3 | Techno | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,53 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| bLitz | The MongolZ | 10 | 15 | 7 | 80,4 | 57.1% | 0,91 | 80,6 | Профіль команди | 80,2 | 0,67 | 0,44 | Профіль гравця | 8 | 2 | 6 | 1,3 | 9 | 0,49 | The MongolZ | 5 | -5 | medium | 3 | bLitz | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,5 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| cobrazera | The MongolZ | 9 | 14 | 1 | 48,3 | 66.7% | 0,77 | 32,5 | Профіль команди | 69,3 | 0,83 | 0,44 | Профіль гравця | 4 | 5 | 7 | 0,77 | 8 | 1,11 | The MongolZ | 5 | -5 | medium | 1 | cobrazera | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,56 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| nin9 | The MongolZ | 12 | 12 | 3 | 53,8 | 61.9% | 0,95 | 60,8 | Профіль команди | 44,6 | 0,58 | 0,67 | Профіль гравця | 5 | 7 | 9 | 0,77 | 4 | 1,09 | The MongolZ | 3 | 0 | medium | 2 | nin9 | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,25 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
LIVE — статистика гравців · Додаткова деталізація
Останні збережені дані
Серія та окремі карти показані окремо.
10 записів
Трансляції
Legacy
The MongolzПередматчеві коефіцієнти
Перемога
Тотал карт
Фора за картами
Перемога на карті · Карта 1
Перемога на карті · Карта 2
Перемога на карті · Карта 3
Збережена передматчева лінія. Не LIVE-коефіцієнти.
Форма команд
Legacy
| Програно | Legacy | |
| Програно | Legacy | |
| Програно | Legacy | |
| Виграно | Legacy | |
| Програно | Legacy |
The Mongolz
| Програно | The Mongolz | |
| Виграно | The Mongolz | |
| Програно | The Mongolz | |
| Програно | The Mongolz | |
| Програно | The Mongolz |
Історична статистика карт
| WR | Карти | Останні 5 | WR | Карти | Останні 5 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54.8% | 84 | 64.8% | 108 | ||||
| 55.9% | 34 | — | 55.8% | 43 | — | ||
| 75% | 4 | 20% | 5 | ||||
| 58.6% | 87 | 59.4% | 64 | ||||
| 64.8% | 88 | 61.7% | 81 | ||||
| 66.7% | 87 | 60.4% | 134 | ||||
| 62.5% | 72 | 52.5% | 80 | ||||
| 60% | 10 | — | 61.1% | 18 | — | ||
| — | 37.5% | 8 | — | — | — | — | |
| — | 0% | 1 | — | — | — | — | |
Детальна статистика карт
Legacy
| Карта | Зіграно карт | Перемоги | Поразки | Нічиї | Перемоги, % | Поразки, % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 84 | 46 | 38 | 0 | 54.8% | 45.2% | |
| 34 | 19 | 15 | 0 | 55.9% | 44.1% | |
| 4 | 3 | 1 | 0 | 75% | 25% | |
| 87 | 51 | 36 | 0 | 58.6% | 41.4% | |
| 88 | 57 | 31 | 0 | 64.8% | 35.2% | |
| 87 | 58 | 29 | 0 | 66.7% | 33.3% | |
| 72 | 45 | 27 | 0 | 62.5% | 37.5% | |
| 10 | 6 | 4 | 0 | 60% | 40% | |
| 8 | 3 | 5 | 0 | 37.5% | 62.5% | |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0% | 100% |
The Mongolz
| Карта | Зіграно карт | Перемоги | Поразки | Нічиї | Перемоги, % | Поразки, % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 108 | 70 | 38 | 0 | 64.8% | 35.2% | |
| 43 | 24 | 19 | 0 | 55.8% | 44.2% | |
| 5 | 1 | 4 | 0 | 20% | 80% | |
| 64 | 38 | 26 | 0 | 59.4% | 40.6% | |
| 81 | 50 | 31 | 0 | 61.7% | 38.3% | |
| 134 | 81 | 53 | 0 | 60.4% | 39.6% | |
| 80 | 42 | 38 | 0 | 52.5% | 47.5% | |
| 18 | 11 | 7 | 0 | 61.1% | 38.9% |
Історія особистих зустрічей
| PGL Masters Bucharest 2026 | |
|---|---|
Legacy | |
| CS Asia Championships 2026 | |
Legacy | |
Legacy | |
| PGL CS2 Major Copenhagen 2024 Opening Stage | |
Legacy | |
Турнір
Усі команди турніру
PARIVISIONMOUZ
The MongolZ
Aurora
BETBOOMLiquid
TYLOO
FURIA
FaZe
Falcons
HEROICNatus Vincere
Legacy
9z
B8
G2
Турнірна сітка
Група A
Перший раунд
Upper semi-finals
Upper final
Lower round 1
Lower semi-finals
Lower final
Деталі матчу
Історія раундів
Останні збережені дані
50 записів
Текстова трансляція
Збережені події матчу. Трансляцію завершено.
Останні збережені дані
77 записів
Текстова трансляція · Додаткова деталізація
Останні збережені дані
Записи та демо
15 записів
Турнір: учасники, таблиця й сітка
Турнірна сітка
Переглянути всі дані
Турнірна таблиця
Переглянути всі дані
Статистика матчу
Переглянути всі дані
Команди
Переглянути всі дані
Турнір
Переглянути всі дані
Команди: форма, карти та історія
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
Legacy · Форма команди
Переглянути всі дані
Legacy · Пул карт
Переглянути всі дані
Legacy · Статистика карт
Переглянути всі дані
Legacy · Поточна заявка команди
Переглянути всі дані
Legacy · Зміни заявки
Переглянути всі дані
Legacy · Профіль команди
Переглянути всі дані
The Mongolz · Форма команди
Переглянути всі дані
The Mongolz · Пул карт
Переглянути всі дані
The Mongolz · Статистика карт
Переглянути всі дані
The Mongolz · Поточна заявка команди
Переглянути всі дані
The Mongolz · Зміни заявки
Переглянути всі дані
The Mongolz · Профіль команди
Переглянути всі дані
Legacy · Статистика матчу
Переглянути всі дані
Legacy · Профіль команди
Переглянути всі дані
The Mongolz · Статистика матчу
Переглянути всі дані
The Mongolz · Профіль команди
Переглянути всі дані
Передматчева аналітика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
Заявка команди, не підтверджена стартова п’ятірка цього матчу.
2 записів
10 записів
Порівняння гравців · Додаткова деталізація
2 записів
Передматчева аналітика · Додаткова деталізація
Останні збережені дані
2 записів
2 записів
2 записів
2 записів
2 записів
Деталі
2 записів
Гравці: профілі й історична статистика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
arT · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
arT · Player-clutches
Переглянути всі дані
arT · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
arT · Форма гравця
Переглянути всі дані
arT · Профілі гравців
arT · Сезони гравця
Переглянути всі дані
arT · Статистика гравців
Переглянути всі дані
arT · Player-teams/history
Переглянути всі дані
arT · Зброя гравця
Переглянути всі дані
nin9 · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
nin9 · Player-clutches
Переглянути всі дані
nin9 · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
nin9 · Форма гравця
Переглянути всі дані
nin9 · Профілі гравців
nin9 · Сезони гравця
Переглянути всі дані
nin9 · Статистика гравців
Переглянути всі дані
nin9 · Player-teams/history
Переглянути всі дані
nin9 · Зброя гравця
Переглянути всі дані
dumau · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
dumau · Player-clutches
Переглянути всі дані
dumau · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
dumau · Форма гравця
Переглянути всі дані
dumau · Профілі гравців
dumau · Сезони гравця
Переглянути всі дані
dumau · Статистика гравців
Переглянути всі дані
dumau · Player-teams/history
Переглянути всі дані
dumau · Зброя гравця
Переглянути всі дані
latto · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
latto · Player-clutches
Переглянути всі дані
latto · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
latto · Форма гравця
Переглянути всі дані
latto · Профілі гравців
latto · Сезони гравця
Переглянути всі дані
latto · Статистика гравців
Переглянути всі дані
latto · Player-teams/history
Переглянути всі дані
latto · Зброя гравця
Переглянути всі дані
n1ssim · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
n1ssim · Player-clutches
Переглянути всі дані
n1ssim · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
n1ssim · Форма гравця
Переглянути всі дані
n1ssim · Профілі гравців
n1ssim · Сезони гравця
Переглянути всі дані
n1ssim · Статистика гравців
Переглянути всі дані
n1ssim · Player-teams/history
Переглянути всі дані
n1ssim · Зброя гравця
Переглянути всі дані
try · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
try · Player-clutches
Переглянути всі дані
try · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
try · Форма гравця
Переглянути всі дані
try · Профілі гравців
try · Сезони гравця
Переглянути всі дані
try · Статистика гравців
Переглянути всі дані
try · Player-teams/history
Переглянути всі дані
try · Зброя гравця
Переглянути всі дані
bLitz · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
bLitz · Player-clutches
Переглянути всі дані
bLitz · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
bLitz · Форма гравця
Переглянути всі дані
bLitz · Профілі гравців
bLitz · Сезони гравця
Переглянути всі дані
bLitz · Статистика гравців
Переглянути всі дані
bLitz · Player-teams/history
Переглянути всі дані
bLitz · Зброя гравця
Переглянути всі дані
Techno · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
Techno · Player-clutches
Переглянути всі дані
Techno · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
Techno · Форма гравця
Переглянути всі дані
Techno · Профілі гравців
Techno · Сезони гравця
Переглянути всі дані
Techno · Статистика гравців
Переглянути всі дані
Techno · Player-teams/history
Переглянути всі дані
Techno · Зброя гравця
Переглянути всі дані
910 · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
910 · Player-clutches
Переглянути всі дані
910 · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
910 · Форма гравця
Переглянути всі дані
910 · Профілі гравців
910 · Сезони гравця
Переглянути всі дані
910 · Статистика гравців
Переглянути всі дані
910 · Player-teams/history
Переглянути всі дані
910 · Зброя гравця
Переглянути всі дані
ksloks · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
ksloks · Player-clutches
Переглянути всі дані
ksloks · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
ksloks · Форма гравця
Переглянути всі дані
ksloks · Профілі гравців
ksloks · Сезони гравця
Переглянути всі дані
ksloks · Статистика гравців
Переглянути всі дані
ksloks · Player-teams/history
Переглянути всі дані
ksloks · Зброя гравця
Переглянути всі дані
cobrazera · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
cobrazera · Player-clutches
Переглянути всі дані
cobrazera · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
cobrazera · Форма гравця
Переглянути всі дані
cobrazera · Профілі гравців
cobrazera · Сезони гравця
Переглянути всі дані
cobrazera · Статистика гравців
Переглянути всі дані
cobrazera · Player-teams/history
Переглянути всі дані
cobrazera · Зброя гравця
Переглянути всі дані
adrrr · Профілі гравців
adrrr · Статистика гравців
Переглянути всі дані
adrrr · Player-teams/history
Переглянути всі дані
maaRaa · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
maaRaa · Форма гравця
Переглянути всі дані
maaRaa · Карти гравця
Переглянути всі дані
maaRaa · Профілі гравців
maaRaa · Сезони гравця
Переглянути всі дані
maaRaa · Статистика гравців
Переглянути всі дані
maaRaa · Player-teams/history
Переглянути всі дані
ksloks · Матчі гравця
Переглянути всі дані
ksloks · Профілі гравців
dumau · Матчі гравця
Переглянути всі дані
dumau · Профілі гравців
nin9 · Матчі гравця
Переглянути всі дані
nin9 · Профілі гравців
try · Матчі гравця
Переглянути всі дані
try · Профілі гравців
arT · Матчі гравця
Переглянути всі дані
arT · Профілі гравців
cobrazera · Матчі гравця
Переглянути всі дані
cobrazera · Профілі гравців
Techno4K · Матчі гравця
Переглянути всі дані
Techno4K · Профілі гравців
latto · Матчі гравця
Переглянути всі дані
latto · Профілі гравців
910 · Матчі гравця
Переглянути всі дані
910 · Профілі гравців
bLitz · Матчі гравця
Переглянути всі дані
bLitz · Профілі гравців
n1ssim · Матчі гравця
Останні збережені дані
Переглянути всі дані
n1ssim · Профілі гравців
Серія
Серія
Переглянути всі дані
Серія · Додаткова деталізація
Серія