PsychoFace — Saint Sinners

CCT Europe

PsychoFace

Завершений
2:1

Saint Sinners

Навігація

Склад команд

Підсумкові дані уточнюються.

PsychoFace

  • shg
  • swetsi
  • anttzz
  • PsychoDoctor
  • facecrack

Saint Sinners

  • pavlysha666
  • deb0
  • Halfjix
  • Faizer
  • iRV1NG
  • Caley

Трансляції

PsychoFace
VS
Saint Sinners

Передматчеві коефіцієнти

Ринок прогнозів

Перемога
Saint Sinners1.54✕
Тотал карт
Більше 2.51.03✓

Збережена передматчева лінія. Не LIVE-коефіцієнти.

Форма команд

PsychoFace

Програно
PsychoFace0:2Donstu Esports
Програно
PsychoFace1:2mellren

Saint Sinners

Програно
Saint Sinners1:2DarkMoon
Програно
Saint Sinners1:2Misa Esports

Історична статистика карт

PsychoFaceSaint Sinners
WRКартиОстанні 5WRКартиОстанні 5
AncientPsychoFace8.6%54.2%——45.6%——
AnubisSaint Sinners1%44.8%——45.8%——
CachePsychoFace17.4%40.9%——23.5%——
Dust2Saint Sinners8.9%47.4%——56.3%——
InfernoSaint Sinners17.5%38.1%——55.6%——
MiragePsychoFace2.2%48.3%——46.1%——
NukePsychoFace1.4%47.4%——46%——
Детальна статистика карт

PsychoFace

PsychoFace: Результати
КартаПеремоги, %
Ancient54.2%
Anubis44.8%
Cache40.9%
Dust247.4%
Inferno38.1%
Mirage48.3%
Nuke47.4%

Saint Sinners

Saint Sinners: Результати
КартаПеремоги, %
Ancient45.6%
Anubis45.8%
Cache23.5%
Dust256.3%
Inferno55.6%
Mirage46.1%
Nuke46%

Історія особистих зустрічей

Попередніх очних зустрічей у збережених даних немає.

Деталі матчу

Текстова трансляція

Збережені події матчу. Трансляцію завершено.

Останні збережені дані

Total731
Events
731 записів
Latency classunknown
Команди: форма, карти та історія

Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.

PsychoFace · Статистика матчу

Переглянути всі дані

PsychoFace · Профіль команди

Переглянути всі дані

Saint Sinners · Статистика матчу

Переглянути всі дані

Saint Sinners · Профіль команди

Переглянути всі дані
Передматчева аналітика

Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.

Форма команди
2 записів
ТипBO_3
Рахунок
2 записів
Команди
2 записів
СтатусUPCOMING
Start at2026-11-01T09:00:00.000000Z
ДоступноТак
Пул карт
2 записів
Статистика команд
2 записів
Турнір
Деталі
Гравці: профілі й історична статистика

Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.

deb0 · Матчі гравця

Переглянути всі дані
deb0 · Профілі гравців
iRV1NG · Профілі гравців
Faizer · Профілі гравців
pavlysha666 · Профілі гравців
halfjix · Профілі гравців

iRV1NG · Матчі гравця

Останні збережені дані

Переглянути всі дані

pavlysha666 · Матчі гравця

Останні збережені дані

Переглянути всі дані

halfjix · Матчі гравця

Останні збережені дані

Переглянути всі дані
Серія

Серія

Переглянути всі дані

Вікове обмеження

Умови доступу уточнюються

Підтвердження віку для цього GEO наразі недоступне.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил відповідальної гри.