Team Liquid

PARIVISION
Навігація
Склад команд
Team Liquid
Kicks
kamo
trexx
nAts
GSR
PARIVISION
Jame
FL1T
xiELO
HObbit
zweih
Передматчеві коефіцієнти
Перемога
Team Liquid1.98
PARIVISION1.77
Тотал карт
Більше 2.51.94
Менше 2.51.80
Фора за картами
Team Liquid -1.53.41
PARIVISION -1.53.06
Перемога на карті · Карта 1
Team Liquid2.06
PARIVISION1.71
Перемога на карті · Карта 2
Team Liquid1.84
PARIVISION1.91
Перемога на карті · Карта 3
Team Liquid1.94
PARIVISION1.80
Збережена передматчева лінія. Не LIVE-коефіцієнти.
Форма команд
Team Liquid
| Виграно | Team Liquid |
PARIVISION
| Виграно | PARIVISION |
Історична статистика карт
| WR | Карти | Останні 5 | WR | Карти | Останні 5 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ancient | 44.2% | — | — | 55.3% | — | — | |
| Anubis | 56.9% | — | — | 41.3% | — | — | |
| 50.7% | — | — | 48.9% | — | — | ||
| Dust2 | 38.5% | — | — | 42.3% | — | — | |
| Inferno | 56.4% | — | — | 48% | — | — | |
| Mirage | 54% | — | — | 47.4% | — | — | |
| Nuke | — | 48.1% | — | — | — | — | — |
Детальна статистика карт
Team Liquid
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 44.2% |
| Anubis | 56.9% |
| 50.7% | |
| Dust2 | 38.5% |
| Inferno | 56.4% |
| Mirage | 54% |
| Nuke | 48.1% |
PARIVISION
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 55.3% |
| Anubis | 41.3% |
| 48.9% | |
| Dust2 | 42.3% |
| Inferno | 48% |
| Mirage | 47.4% |
| Nuke | — |
Історія особистих зустрічей
Відомі зустрічі10
60%
Нічиї2
20%
20%
| PARI Universe | |
|---|---|
Team Liquid | |
| BLAST Slam VII | |
Team Liquid | |
| CS Asia Championships 2026 | |
Team Liquid | |
| DreamLeague Season 29 | |
Team Liquid | |
| PGL Wallachia Season 7 | |
Team Liquid | |
| DreamLeague Season 28 | |
Team Liquid | |
Team Liquid | |
| StarLadder Budapest Major 2025 | |
Team Liquid | |
| FISSURE PLAYGROUND 2 | |
Team Liquid | |
| FISSURE Universe: Episode 6 | |
Team Liquid | |
Деталі матчу
Передматчева аналітика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
Команди
2 записів
ДоступноТак
Період статистикиTHREE_MONTHS
Передматчева аналітика · Додаткова деталізація
Форма команди
2 записів
ТипBO_3
Рахунок
2 записів
Команди
2 записів
СтатусUPCOMING
Start at2026-11-03T04:30:00.000000Z
ДоступноТак
Пул карт
2 записів
Статистика команд
2 записів
Турнір
Деталі
Історія особистих зустрічей
10 записів
Команди: форма, карти та історія
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
Team Liquid · Статистика матчу
Переглянути всі дані
Team Liquid · Профіль команди
Переглянути всі дані
PARIVISION · Статистика матчу
Переглянути всі дані
PARIVISION · Профіль команди
Переглянути всі дані
Гравці: профілі й історична статистика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
Kamo · Профілі гравців
Kicks · Профілі гравців
gsr · Профілі гравців
Карти турніру
Карти
3 записів
TierTIER_1
Команди
16 записів
End at2026-11-08T22:00:00.000000Z
LocationBeijing
Start at2026-11-02T00:00:00.000000Z
ДоступноТак
OrganizerESL
Призовий фонд
Деталі
Team count16
ТурнірIntel Extreme Masters Beijing 2026