The Huns Esports
Завершений
2:15star
Навігація
Склад команд
Підсумкові дані уточнюються.
The Huns Esports
Annihilation
Bart4k
controlez
Cozen
bexyz
DarkMeister
5star
Склад ще не опубліковано
Трансляції
The Huns Esports
5starПередматчеві коефіцієнти
Перемога
The Huns Esports2.14✓
5star1.65✕
Перемога на карті · Карта 1
The Huns Esports2.04
5star1.69
Перемога на карті · Карта 2
The Huns Esports2.04
5star1.69
Перемога на карті · Карта 3
The Huns Esports2.04
5star1.69
Збережена передматчева лінія. Не LIVE-коефіцієнти.
Форма команд
The Huns Esports
| Програно | The Huns Esports | |
| Програно | The Huns Esports |
5star
Історична статистика карт
| WR | Карти | Останні 5 | WR | Карти | Останні 5 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ancient | 51.7% | — | — | 39.1% | — | — | |
| Anubis | — | — | — | — | 70.3% | — | — |
| 37.7% | — | — | 56.3% | — | — | ||
| Dust2 | — | 48.4% | — | — | — | — | — |
| Inferno | 42.4% | — | — | 49.3% | — | — | |
| Mirage | 26.4% | — | — | 32.7% | — | — | |
| Nuke | 50% | — | — | 61.2% | — | — | |
Детальна статистика карт
The Huns Esports
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 51.7% |
| Anubis | — |
| 37.7% | |
| Dust2 | 48.4% |
| Inferno | 42.4% |
| Mirage | 26.4% |
| Nuke | 50% |
5star
| Карта | Перемоги, % |
|---|---|
| Ancient | 39.1% |
| Anubis | 70.3% |
| 56.3% | |
| Dust2 | — |
| Inferno | 49.3% |
| Mirage | 32.7% |
| Nuke | 61.2% |
Історія особистих зустрічей
Попередніх очних зустрічей у збережених даних немає.
Деталі матчу
Текстова трансляція
Збережені події матчу. Трансляцію завершено.
Останні збережені дані
Total933
Events
933 записів
Latency classunknown
Команди: форма, карти та історія
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
The Huns Esports · Статистика матчу
Переглянути всі дані
The Huns Esports · Профіль команди
Переглянути всі дані
5star · Статистика матчу
Переглянути всі дані
5star · Профіль команди
Переглянути всі дані
Передматчева аналітика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
Останні збережені дані
Форма команди
2 записів
ТипBO_3
Рахунок
2 записів
Команди
2 записів
СтатусUPCOMING
Start at2026-11-01T09:00:00.000000Z
ДоступноТак
Пул карт
2 записів
Статистика команд
2 записів
Турнір
Деталі
Гравці: профілі й історична статистика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
DarkMeister · Профілі гравців
bexyz · Профілі гравців
Bart4k · Профілі гравців
Annihilation · Профілі гравців
Cozen · Профілі гравців
controlez · Профілі гравців
Серія
Серія