WBT Academy
Iberian Soul
Навігація
Склад команд
Підсумкові дані уточнюються.
WBT Academy
NxStep
fl1peR
kL1o
marat2k
tired73
Iberian Soul
Ag1l
alex
dav1g
mopoz
sausol
Карти
Карта 1Anubis
Карта 2Nuke
Карта 3Ancient
Не грали
Додаткові дані
| Карта | Map | Рахунок | Статус | Duration | Технічний результат | Тип результату | Player Stats | Weapon Usage | Result Status | Winner Team Id | Статистика застосовна | Кількість раундів | Objective Stats | Rounds Available | Data Availability | Data Completeness | Причина відсутності | Player Stats Available | Weapon Stats Available |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Anubis | Рахунок | completed | Duration | Ні | played | Player Stats | Weapon Usage | completed | WBT Academy | Так | 19 | Objective Stats | Ні | Data Availability | Data Completeness | — | Так | Ні |
| 2 | Nuke | Рахунок | completed | Duration | Ні | played | Player Stats | Weapon Usage | completed | WBT Academy | Так | 17 | Objective Stats | Ні | Data Availability | Data Completeness | — | Так | Ні |
| 3 | Ancient | Рахунок | map_not_played | Duration | Ні | not_played | Player Stats | Weapon Usage | not_played | — | Ні | — | Objective Stats | Ні | Data Availability | Data Completeness | map_not_played | Ні | Ні |
LIVE — карти · Додаткова деталізація
Останні збережені дані
| Карта | Статус | Назва карти | Зображення | Bomb Stats | Технічний результат | Bomb Events | Упевненість провайдера | Команда вибору | Тип результату | Team1Score | Team2Score | Якість даних | Map Image Url | Player Stats | Result Status | Winner Team Id | Cover Image Url | Статистика застосовна | Кількість раундів | Objective Stats | Упевненість, 0–1 | Data Availability | Map Name Canonical | Weapon Aggregates | Недоступні показники | Причина відсутності | Доступні розділи | Недоступні розділи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | completed | Anubis | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | WBT Academy | played | 13 | 6 | partial | ![]() | Player Stats | completed | WBT Academy | ![]() | Так | 19 | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Anubis | Weapon Aggregates | Недоступні показники | — | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 2 | completed | Nuke | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | Iberian Soul | played | 13 | 4 | partial | ![]() | Player Stats | completed | WBT Academy | ![]() | Так | 17 | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Nuke | Weapon Aggregates | Недоступні показники | — | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| 3 | map_not_played | Ancient | ![]() | Bomb Stats | Ні | Bomb Events | medium | — | not_played | — | — | partial | ![]() | Player Stats | not_played | — | ![]() | Ні | — | Objective Stats | 0,7 | Data Availability | Ancient | Weapon Aggregates | Недоступні показники | map_not_played | Доступні розділи | Недоступні розділи |
Підсумкова статистика матчу
WBT Academy
| Гравець | K | D | A | ADR | KAST | Рейтинг | Хедшоти | Перші вбивства | Перші смерті | Вбивства (T) | Вбивства (CT) | Смерті (T) | Смерті (CT) | ADR (T) | ADR (CT) | Рейтинг (T) | Рейтинг (CT) | KAST (T) | KAST (CT) | Різниця вбивств / смертей | Частка хедшотів |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 14 | 1 | 79.9 | 78.9% | 1.03 | 12 | 5 | 4 | 10 | 6 | 9 | 5 | 76.6 | 85.7 | 1.51 | 1.89 | 75.0% | 85.7% | 2 | 75.0% | |
| 13 | 12 | 3 | 67.1 | 73.7% | 1.02 | 10 | 0 | 1 | 7 | 6 | 9 | 3 | 75.5 | 52.7 | 0.97 | 0.80 | 83.3% | 57.1% | 1 | 76.9% | |
| 10 | 13 | 3 | 67.8 | 73.7% | 0.91 | 5 | 4 | 1 | 7 | 3 | 9 | 4 | 67.2 | 68.7 | 0.77 | 0.78 | 66.7% | 85.7% | -3 | 50.0% | |
| 13 | 10 | 4 | 67.5 | 84.2% | 1.14 | 9 | 1 | 1 | 8 | 5 | 7 | 3 | 69.6 | 64 | 1.54 | 1.05 | 91.7% | 71.4% | 3 | 69.2% | |
| 23 | 7 | 4 | 119.9 | 89.5% | 1.69 | 15 | 2 | 0 | 14 | 9 | 4 | 3 | 103.7 | 147.9 | 1.99 | 2.53 | 83.3% | 100.0% | 16 | 65.2% |
Iberian Soul
| Гравець | K | D | A | ADR | KAST | Рейтинг | Хедшоти | Перші вбивства | Перші смерті | Вбивства (T) | Вбивства (CT) | Смерті (T) | Смерті (CT) | ADR (T) | ADR (CT) | Рейтинг (T) | Рейтинг (CT) | KAST (T) | KAST (CT) | Різниця вбивств / смертей | Частка хедшотів |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | 13 | 2 | 91.8 | 89.5% | 1.24 | 11 | 1 | 4 | 5 | 15 | 5 | 8 | 70 | 104.6 | 1.32 | 1.96 | 85.7% | 91.7% | 7 | 55.0% | |
| 7 | 14 | 4 | 43.4 | 52.6% | 0.68 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4 | 5 | 9 | 43.9 | 43.2 | 0.62 | 0.49 | 57.1% | 50.0% | -7 | 28.6% | |
| 8 | 15 | 8 | 57.6 | 73.7% | 0.80 | 1 | 3 | 3 | 1 | 7 | 6 | 9 | 11.6 | 84.4 | 0.37 | 1.15 | 57.1% | 83.3% | -7 | 12.5% | |
| 12 | 16 | 4 | 75.2 | 73.7% | 0.86 | 3 | 3 | 0 | 5 | 7 | 6 | 10 | 88.3 | 67.5 | 1.02 | 0.91 | 57.1% | 83.3% | -4 | 25.0% | |
| 8 | 17 | 8 | 50.3 | 73.7% | 0.69 | 2 | 0 | 3 | 4 | 4 | 7 | 10 | 65.7 | 41.2 | 0.73 | 0.33 | 85.7% | 66.7% | -9 | 25.0% |
Додаткові дані
Рейтинг гравців
Карта 1
| Гравець | Команда | Вбивства | Смерті | Асисти | ADR | KAST | Рейтинг | ADR (T) | Профіль команди | ADR (CT) | KAST (T) | KAST (CT) | Профіль гравця | Вбивства (T) | Вбивства (CT) | Смерті (T) | Рейтинг (T) | Смерті (CT) | Рейтинг (CT) | Назва команди | Хедшоти | Різниця вбивств / смертей | Упевненість провайдера | Перші вбивства | Ім’я гравця | Якість даних | Перші смерті | Версія рейтингу | Упевненість, 0–1 | Частка хедшотів | Дані сторін доступні | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ag1l | Iberian Soul | 20 | 13 | 2 | 91,8 | 89.5% | 1,24 | 70 | Профіль команди | 104,6 | 0,86 | 0,92 | Профіль гравця | 5 | 15 | 5 | 1,32 | 8 | 1,96 | Iberian Soul | 11 | 7 | medium | 1 | Ag1l | partial | 4 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,55 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| alex | Iberian Soul | 7 | 14 | 4 | 43,4 | 52.6% | 0,68 | 43,9 | Профіль команди | 43,2 | 0,57 | 0,5 | Профіль гравця | 3 | 4 | 5 | 0,62 | 9 | 0,49 | Iberian Soul | 2 | -7 | medium | 0 | alex | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,29 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| dav1g | Iberian Soul | 8 | 15 | 8 | 57,6 | 73.7% | 0,8 | 11,6 | Профіль команди | 84,4 | 0,57 | 0,83 | Профіль гравця | 1 | 7 | 6 | 0,37 | 9 | 1,15 | Iberian Soul | 1 | -7 | medium | 3 | dav1g | partial | 3 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,13 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| mopoz | Iberian Soul | 12 | 16 | 4 | 75,2 | 73.7% | 0,86 | 88,3 | Профіль команди | 67,5 | 0,57 | 0,83 | Профіль гравця | 5 | 7 | 6 | 1,02 | 10 | 0,91 | Iberian Soul | 3 | -4 | medium | 3 | mopoz | partial | 0 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,25 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| sausol | Iberian Soul | 8 | 17 | 8 | 50,3 | 73.7% | 0,69 | 65,7 | Профіль команди | 41,2 | 0,86 | 0,67 | Профіль гравця | 4 | 4 | 7 | 0,73 | 10 | 0,33 | Iberian Soul | 2 | -9 | medium | 0 | sausol | partial | 3 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,25 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| NxStep | WBT Academy | 16 | 14 | 1 | 79,9 | 78.9% | 1,03 | 76,6 | Профіль команди | 85,7 | 0,75 | 0,86 | Профіль гравця | 10 | 6 | 9 | 1,51 | 5 | 1,89 | WBT Academy | 12 | 2 | medium | 5 | NxStep | partial | 4 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,75 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| fl1peR | WBT Academy | 13 | 12 | 3 | 67,1 | 73.7% | 1,02 | 75,5 | Профіль команди | 52,7 | 0,83 | 0,57 | Профіль гравця | 7 | 6 | 9 | 0,97 | 3 | 0,8 | WBT Academy | 10 | 1 | medium | 0 | fl1peR | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,77 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| kL1o | WBT Academy | 10 | 13 | 3 | 67,8 | 73.7% | 0,91 | 67,2 | Профіль команди | 68,7 | 0,67 | 0,86 | Профіль гравця | 7 | 3 | 9 | 0,77 | 4 | 0,78 | WBT Academy | 5 | -3 | medium | 4 | kL1o | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,5 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| marat2k | WBT Academy | 13 | 10 | 4 | 67,5 | 84.2% | 1,14 | 69,6 | Профіль команди | 64 | 0,92 | 0,71 | Профіль гравця | 8 | 5 | 7 | 1,54 | 3 | 1,05 | WBT Academy | 9 | 3 | medium | 1 | marat2k | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,69 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| tired73 | WBT Academy | 23 | 7 | 4 | 119,9 | 89.5% | 1,69 | 103,7 | Профіль команди | 147,9 | 0,83 | 1 | Профіль гравця | 14 | 9 | 4 | 1,99 | 3 | 2,53 | WBT Academy | 15 | 16 | medium | 2 | tired73 | partial | 0 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,65 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
Карта 2
| Гравець | Команда | Вбивства | Смерті | Асисти | ADR | KAST | Рейтинг | ADR (T) | Профіль команди | ADR (CT) | KAST (T) | KAST (CT) | Профіль гравця | Вбивства (T) | Вбивства (CT) | Смерті (T) | Рейтинг (T) | Смерті (CT) | Рейтинг (CT) | Назва команди | Хедшоти | Різниця вбивств / смертей | Упевненість провайдера | Перші вбивства | Ім’я гравця | Якість даних | Перші смерті | Версія рейтингу | Упевненість, 0–1 | Частка хедшотів | Дані сторін доступні | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ag1l | Iberian Soul | 4 | 16 | 3 | 44,7 | 41.2% | 0,43 | 54,2 | Профіль команди | 22 | 0,5 | 0,2 | Профіль гравця | 3 | 1 | 11 | 0,41 | 5 | 0,31 | Iberian Soul | 4 | -12 | medium | 0 | Ag1l | partial | 0 | cito_rating_1 | 0,7 | 1 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| alex | Iberian Soul | 6 | 16 | 3 | 47,1 | 52.9% | 0,51 | 42,8 | Профіль команди | 57,4 | 0,5 | 0,6 | Профіль гравця | 4 | 2 | 11 | 0,65 | 5 | 0,4 | Iberian Soul | 4 | -10 | medium | 1 | alex | partial | 3 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,67 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| dav1g | Iberian Soul | 15 | 13 | 2 | 110,9 | 70.6% | 1,13 | 111,2 | Профіль команди | 110,2 | 0,83 | 0,4 | Профіль гравця | 13 | 2 | 8 | 1,97 | 5 | 0,57 | Iberian Soul | 11 | 2 | medium | 0 | dav1g | partial | 4 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,73 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| mopoz | Iberian Soul | 10 | 15 | 1 | 67,1 | 64.7% | 0,73 | 60,2 | Профіль команди | 83,8 | 0,67 | 0,6 | Профіль гравця | 7 | 3 | 11 | 0,93 | 4 | 0,74 | Iberian Soul | 5 | -5 | medium | 3 | mopoz | partial | 0 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,5 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| sausol | Iberian Soul | 9 | 16 | 2 | 54,9 | 58.8% | 0,62 | 69,5 | Профіль команди | 20 | 0,75 | 0,2 | Профіль гравця | 8 | 1 | 12 | 0,96 | 4 | 0,28 | Iberian Soul | 8 | -7 | medium | 3 | sausol | partial | 3 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,89 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| NxStep | WBT Academy | 16 | 10 | 4 | 92,4 | 82.4% | 1,29 | 131,6 | Профіль команди | 76 | 1 | 0,75 | Профіль гравця | 8 | 8 | 2 | 2,66 | 8 | 0,99 | WBT Academy | 14 | 6 | medium | 3 | NxStep | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,88 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| fl1peR | WBT Academy | 8 | 12 | 4 | 57,1 | 88.2% | 0,88 | 52,6 | Профіль команди | 58,9 | 1 | 0,83 | Профіль гравця | 2 | 6 | 3 | 1,44 | 9 | 0,66 | WBT Academy | 6 | -4 | medium | 0 | fl1peR | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,75 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| kL1o | WBT Academy | 14 | 7 | 5 | 79,9 | 88.2% | 1,36 | 81,4 | Профіль команди | 79,2 | 1 | 0,83 | Профіль гравця | 2 | 12 | 0 | 1,83 | 7 | 1,29 | WBT Academy | 5 | 7 | medium | 1 | kL1o | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,36 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| marat2k | WBT Academy | 14 | 9 | 5 | 95,6 | 94.1% | 1,33 | 38,6 | Профіль команди | 119,4 | 0,8 | 1 | Профіль гравця | 1 | 13 | 3 | 0,84 | 6 | 1,97 | WBT Academy | 9 | 5 | medium | 1 | marat2k | partial | 2 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,64 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
| tired73 | WBT Academy | 24 | 7 | 2 | 140,4 | 100.0% | 1,81 | 172,8 | Профіль команди | 126,8 | 1 | 1 | Профіль гравця | 10 | 14 | 2 | 3,4 | 5 | 2,17 | WBT Academy | 9 | 17 | medium | 5 | tired73 | partial | 1 | cito_rating_1 | 0,7 | 0,38 | Так | Недоступні показники | Доступні розділи | Недоступні розділи |
LIVE — статистика гравців · Додаткова деталізація
Останні збережені дані
Серія та окремі карти показані окремо.
10 записів
Форма команд
WBT Academy
| Виграно | WBT Academy | |
| Виграно | WBT Academy | |
| Виграно | WBT Academy | |
| Програно | WBT Academy | |
| Програно | WBT Academy |
Iberian Soul
| Виграно | Iberian Soul | |
| Виграно | Iberian Soul | |
| Програно | Iberian Soul | |
| Виграно | Iberian Soul | |
| Програно | Iberian Soul |
Історична статистика карт
| WR | Карти | Останні 5 | WR | Карти | Останні 5 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 66.7% | 6 | 54.7% | 64 | ||||
| 64.7% | 17 | 52.2% | 23 | — | |||
| 100% | 1 | 33.3% | 9 | ||||
| 88.9% | 9 | 0% | 1 | — | |||
| — | — | — | — | 67.2% | 58 | ||
| 40% | 10 | 42.9% | 56 | ||||
| 33.3% | 9 | 73.4% | 64 | ||||
| — | — | — | — | 100% | 3 | — | |
| — | — | — | — | 53.8% | 26 | — | |
Детальна статистика карт
WBT Academy
| Карта | Зіграно карт | Перемоги | Поразки | Нічиї | Перемоги, % | Поразки, % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 4 | 2 | 0 | 66.7% | 33.3% | |
| 17 | 11 | 6 | 0 | 64.7% | 35.3% | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 100% | 0% | |
| 9 | 8 | 1 | 0 | 88.9% | 11.1% | |
| 10 | 4 | 6 | 0 | 40% | 60% | |
| 9 | 3 | 6 | 0 | 33.3% | 66.7% |
Iberian Soul
| Карта | Зіграно карт | Перемоги | Поразки | Нічиї | Перемоги, % | Поразки, % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 64 | 35 | 29 | 0 | 54.7% | 45.3% | |
| 23 | 12 | 11 | 0 | 52.2% | 47.8% | |
| 9 | 3 | 6 | 0 | 33.3% | 66.7% | |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0% | 100% | |
| 58 | 39 | 19 | 0 | 67.2% | 32.8% | |
| 56 | 24 | 32 | 0 | 42.9% | 57.1% | |
| 64 | 47 | 17 | 0 | 73.4% | 26.6% | |
| 3 | 3 | 0 | 0 | 100% | 0% | |
| 26 | 14 | 12 | 0 | 53.8% | 46.2% |
Історія особистих зустрічей
Попередніх очних зустрічей у збережених даних немає.
Турнір
Усі команди турніру
JiJieHao
SAW Youngsters
ZOTIXTYLOO
BASEMENT BOYS
Metizport
Iberian Soul
OG
WBT Academy
BC.GameNatus Vincere
Toobisie
SNITKO
Турнірна сітка
Група A
Перший раунд
Матч переможців
Вирішальний матч
Деталі матчу
Історія раундів
Останні збережені дані
36 записів
Текстова трансляція
Збережені події матчу. Трансляцію завершено.
Останні збережені дані
61 записів
Турнір: учасники, таблиця й сітка
Турнірна сітка
Переглянути всі дані
Турнірна таблиця
Переглянути всі дані
Статистика матчу
Переглянути всі дані
Команди
Переглянути всі дані
Турнір
Переглянути всі дані
Команди: форма, карти та історія
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
WBT Academy · Форма команди
Переглянути всі дані
WBT Academy · Пул карт
Переглянути всі дані
WBT Academy · Статистика карт
Переглянути всі дані
WBT Academy · Поточна заявка команди
Переглянути всі дані
WBT Academy · Зміни заявки
Переглянути всі дані
WBT Academy · Профіль команди
Переглянути всі дані
Iberian Soul · Форма команди
Переглянути всі дані
Iberian Soul · Пул карт
Переглянути всі дані
Iberian Soul · Статистика карт
Переглянути всі дані
Iberian Soul · Поточна заявка команди
Переглянути всі дані
Iberian Soul · Зміни заявки
Переглянути всі дані
Iberian Soul · Профіль команди
Переглянути всі дані
Гравці: профілі й історична статистика
Історичні дані. Період / вибірка — за даними відповідного джерела; це не статистика поточного матчу.
djL · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
djL · Форма гравця
Переглянути всі дані
djL · Карти гравця
Переглянути всі дані
djL · Профілі гравців
djL · Сезони гравця
Переглянути всі дані
djL · Статистика гравців
Переглянути всі дані
djL · Player-teams/history
Переглянути всі дані
sausol · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
sausol · Player-clutches
Переглянути всі дані
sausol · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
sausol · Форма гравця
Переглянути всі дані
sausol · Профілі гравців
sausol · Сезони гравця
Переглянути всі дані
sausol · Статистика гравців
Переглянути всі дані
sausol · Player-teams/history
Переглянути всі дані
sausol · Зброя гравця
Переглянути всі дані
dav1g · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
dav1g · Player-clutches
Переглянути всі дані
dav1g · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
dav1g · Форма гравця
Переглянути всі дані
dav1g · Профілі гравців
dav1g · Сезони гравця
Переглянути всі дані
dav1g · Статистика гравців
Переглянути всі дані
dav1g · Player-teams/history
Переглянути всі дані
dav1g · Зброя гравця
Переглянути всі дані
fl1peR · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
fl1peR · Player-clutches
Переглянути всі дані
fl1peR · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
fl1peR · Форма гравця
Переглянути всі дані
fl1peR · Карти гравця
Переглянути всі дані
fl1peR · Профілі гравців
fl1peR · Сезони гравця
Переглянути всі дані
fl1peR · Статистика гравців
Переглянути всі дані
fl1peR · Player-teams/history
Переглянути всі дані
fl1peR · Зброя гравця
Переглянути всі дані
Ag1l · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
Ag1l · Player-clutches
Переглянути всі дані
Ag1l · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
Ag1l · Форма гравця
Переглянути всі дані
Ag1l · Профілі гравців
Ag1l · Сезони гравця
Переглянути всі дані
Ag1l · Статистика гравців
Переглянути всі дані
Ag1l · Player-teams/history
Переглянути всі дані
Ag1l · Зброя гравця
Переглянути всі дані
svemyy · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
svemyy · Player-clutches
Переглянути всі дані
svemyy · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
svemyy · Форма гравця
Переглянути всі дані
svemyy · Карти гравця
Переглянути всі дані
svemyy · Профілі гравців
svemyy · Сезони гравця
Переглянути всі дані
svemyy · Статистика гравців
Переглянути всі дані
svemyy · Player-teams/history
Переглянути всі дані
svemyy · Зброя гравця
Переглянути всі дані
marat2k · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
marat2k · Player-clutches
Переглянути всі дані
marat2k · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
marat2k · Форма гравця
Переглянути всі дані
marat2k · Профілі гравців
marat2k · Сезони гравця
Переглянути всі дані
marat2k · Статистика гравців
Переглянути всі дані
marat2k · Player-teams/history
Переглянути всі дані
marat2k · Зброя гравця
Переглянути всі дані
kL1o · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
kL1o · Player-clutches
Переглянути всі дані
kL1o · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
kL1o · Форма гравця
Переглянути всі дані
kL1o · Профілі гравців
kL1o · Сезони гравця
Переглянути всі дані
kL1o · Статистика гравців
Переглянути всі дані
kL1o · Player-teams/history
Переглянути всі дані
kL1o · Зброя гравця
Переглянути всі дані
tired73 · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
tired73 · Player-clutches
Переглянути всі дані
tired73 · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
tired73 · Форма гравця
Переглянути всі дані
tired73 · Карти гравця
Переглянути всі дані
tired73 · Профілі гравців
tired73 · Сезони гравця
Переглянути всі дані
tired73 · Статистика гравців
Переглянути всі дані
tired73 · Player-teams/history
Переглянути всі дані
tired73 · Зброя гравця
Переглянути всі дані
NxStep · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
NxStep · Player-clutches
Переглянути всі дані
NxStep · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
NxStep · Форма гравця
Переглянути всі дані
NxStep · Карти гравця
Переглянути всі дані
NxStep · Профілі гравців
NxStep · Сезони гравця
Переглянути всі дані
NxStep · Статистика гравців
Переглянути всі дані
NxStep · Player-teams/history
Переглянути всі дані
NxStep · Зброя гравця
Переглянути всі дані
alex · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
alex · Player-clutches
Переглянути всі дані
alex · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
alex · Форма гравця
Переглянути всі дані
alex · Профілі гравців
alex · Сезони гравця
Переглянути всі дані
alex · Статистика гравців
Переглянути всі дані
alex · Player-teams/history
Переглянути всі дані
alex · Зброя гравця
Переглянути всі дані
mopoz · Кар’єра гравця
Переглянути всі дані
mopoz · Player-clutches
Переглянути всі дані
mopoz · Player-flash-assists
Переглянути всі дані
mopoz · Форма гравця
Переглянути всі дані
mopoz · Профілі гравців
mopoz · Сезони гравця
Переглянути всі дані
mopoz · Статистика гравців
Переглянути всі дані
mopoz · Player-teams/history
Переглянути всі дані
mopoz · Зброя гравця
Переглянути всі дані
Серія
Серія