HSG Wetzlar
Завершений
24:25MT Melsungen
Навігація
Рахунок по таймах
| Команда | 1 тайм | 2 тайм |
|---|---|---|
| 10 | 14 | |
| 13 | 12 |
Статистика команд за сезон
0Перемоги · загалом6
0%Перемоги (%) · загалом60%
0Перемоги · на виїзді1
0%Перемоги (%) · на виїзді20%
0Перемоги · вдома5
0%Перемоги (%) · вдома100%
2Нічиї · загалом1
20%Нічиї (%) · загалом10%
0Нічиї · на виїзді1
0%Нічиї (%) · на виїзді20%
2Нічиї · вдома0
40%Нічиї (%) · вдома0%
8Поразки · загалом3
80%Поразки (%) · загалом30%
5Поразки · на виїзді3
100%Поразки (%) · на виїзді60%
3Поразки · вдома0
60%Поразки (%) · вдома0%
10Ігри · загалом10
5Ігри · на виїзді5
5Ігри · вдома5
302Забито голів · загалом310
145Забито голів · на виїзді149
157Забито голів · вдома161
30.2Голи в середньому · загалом31.0
29.0Голи в середньому · на виїзді29.8
31.4Голи в середньому · вдома32.2
339Пропущено голів · загалом280
173Пропущено голів · на виїзді153
166Пропущено голів · вдома127
33.9Пропущені голи в середньому · загалом28.0
34.6Пропущені голи в середньому · на виїзді30.6
33.2Пропущені голи в середньому · вдома25.4
Таблиця коефіцієнтів
Переможець матчу (2 результати)
HSG Wetzlar3.50✕
MT Melsungen1.25✓
Результат матчу (1X2)
HSG Wetzlar4.00✕
Нічия9.00✕
MT Melsungen1.42✓
Подвійний шанс
Draw/Away1.22✓
HSG Wetzlar/Away1.04✓
HSG Wetzlar/Draw2.70✕
Фора
MT Melsungen +3.51.95✓
MT Melsungen +2.51.85✓
HSG Wetzlar +2.51.90✓
HSG Wetzlar +3.51.80✓
Фора
MT Melsungen +74.75
MT Melsungen +63.80
MT Melsungen +53.00
MT Melsungen +32.15
HSG Wetzlar -14.75
MT Melsungen +11.60
HSG Wetzlar +12.60
MT Melsungen -11.22
HSG Wetzlar +31.90
HSG Wetzlar +51.45
HSG Wetzlar +61.33
HSG Wetzlar +71.22
Draw -116.00
Draw +113.00
Draw +312.00
Draw +514.00
Draw +616.00
Draw +718.00
Фора 1st Half · half:1
MT Melsungen +22.20
MT Melsungen +11.85
HSG Wetzlar +12.20
HSG Wetzlar +21.90
Draw +19.50
Draw +210.00
Тотал голів
Більше 60.51.88✕
Менше 60.51.88✓
Більше 61.51.88✕
Менше 61.51.88✓
Тотал голів 1st Half · half:1
Більше 30.52.00✕
Менше 30.51.75✓
HSG Wetzlar — Тотал команди
Більше 28.51.75✕
Менше 28.51.95✓
Більше 29.51.85✕
Менше 29.51.85✓
HSG Wetzlar — Тотал команди(1st Half) · half:1
Більше 14.52.15
Менше 14.51.65
MT Melsungen — Тотал команди
Більше 31.51.90✕
Менше 31.51.80✓
Більше 32.51.95✕
Менше 32.51.75✓
MT Melsungen — Тотал команди(1st Half) · half:1
Більше 15.51.90
Менше 15.51.80
Турнірна таблиця
Bundesliga - Regular Season
| Місце | Команда | Ігри | В | Н | П | Забито | Пропущено | Очки | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 10 | 1 | 1 | 378 | 336 | 21 | — | |
| 2 | 11 | 10 | 0 | 1 | 363 | 317 | 20 | — | |
| 3 | 11 | 9 | 1 | 1 | 378 | 336 | 19 | — | |
| 4 | 11 | 7 | 1 | 3 | 335 | 304 | 15 | — | |
| 5 | 10 | 7 | 0 | 3 | 338 | 315 | 14 | — | |
| 6 | 11 | 6 | 2 | 3 | 352 | 327 | 14 | — | |
| 7 | 11 | 7 | 0 | 4 | 338 | 339 | 14 | — | |
| 8 | 11 | 6 | 1 | 4 | 342 | 340 | 13 | — | |
| 9 | 11 | 5 | 2 | 4 | 319 | 319 | 12 | — | |
| 10 | 11 | 5 | 1 | 5 | 333 | 332 | 11 | — | |
| 11 | 11 | 4 | 0 | 7 | 307 | 336 | 8 | — | |
| 12 | 11 | 3 | 1 | 7 | 327 | 334 | 7 | — | |
| 13 | 11 | 3 | 1 | 7 | 312 | 332 | 7 | — | |
| 14 | 11 | 2 | 2 | 7 | 310 | 337 | 6 | — | |
| 15 | 10 | 2 | 1 | 7 | 288 | 297 | 5 | — | |
| 16 | 10 | 2 | 0 | 8 | 270 | 308 | 4 | — | |
| 17 | 11 | 2 | 0 | 9 | 323 | 366 | 4 | — | |
| 18 | 11 | 0 | 2 | 9 | 326 | 364 | 2 | — |
Історія особистих зустрічей
Відомі зустрічі10
20%
Нічиї0
0%
80%
HSG Wetzlar | |
MT Melsungen | |
HSG Wetzlar (Ger) | |
MT Melsungen | |
HSG Wetzlar | |
MT Melsungen | |
HSG Wetzlar | |
HSG Wetzlar | |
MT Melsungen | |
MT Melsungen | |
Останні матчі команд
HSG Wetzlar
| Програно | Fuchse Berlin | |
| Програно | HSG Wetzlar | |
| Програно | Stuttgart | |
| Нічия | HSG Wetzlar | |
| Програно | Hamburg |
MT Melsungen
| Нічия | Vardar 1961 | |
| Виграно | HBW Balingen-Weilstetten | |
| Виграно | MT Melsungen | |
| Виграно | MT Melsungen | |
| Програно | Nantes |